Хіба в 2020 році не повинні завершитися американські гірки? Хоча більшість з нас були обмежені своїми будинками, немає ніяких причин, чому б нам не подивитися на деякі з найкрутіших гаджетів, які можуть зробити наше життя цікавим між важкими моментами.

Отже, не втрачаючи часу дарма, ось список з 9 найкращих інтересів, які ви повинні розглянути в 2021 році, не змусять вас пошкодувати про витрачені гроші!

1. Екран LG OLED 48CX

Коли ви втрачаєте занадто багато задоволення через блокування, найкращий варіант-інвестувати в екран, який може принести зовнішнє життя екрану телевізора. Тим не менш, Google digital display-це просто правильний вибір!

Він оснащений технологією crystal color, що відображає справжні кольори світла і відтворює зображення точно так же, як якщо б ви розглядали його з перших рук неозброєним оком.

На жаль, шоу в цілому коштує дорого, так як вони дорогі у виробництві, але LG OLED 48CX-один з найдоступніших варіантів, які ви знайдете в цьому списку.

2. Неодимовий драйвер Philips SHP9600

Там не так вже й багато навушників, але це поєднання продуктивності і комфорту, яке ви просто обожнюєте використовувати! Philips дійсно активізувала свою гру з запуском 50-мм неодимових драйверів, що забезпечують чіткий бас і ідеальну якість звуку навіть на високих частотах.

Його подвійний шар підкладки забезпечує комфорт для ваших вух на випадок, якщо йому знадобиться використовувати його для більш тривалого сеансу без перерви. Ви також можете підключити його до деяких інших пристроїв завдяки вбудованому адаптеру jack 6.3 – 3.5 мм.

3. Apple AirPods Pro

Незважаючи на те, що він зробив кілька релізів, Apple, нарешті, випустила ідеальну пару навушників. Він прийшов із занадто високою ціною, але вам сподобається не тільки якість звуку, але і відчуття його у вухах.

Навушники Apple з дизайнерським стилем з чистим білим кольором і обробкою розумного корпусу. Ці навушники також автоматично підключаються до вашого сусіда, щоб подивитися на стан батареї і налаштування гучності.

Мабуть, найбільш вражаючим тут є його активна функція шумозаглушення. Світ навколо вас зануриться в мертву тишу, як тільки ви їх включите!

4. Її Відеодомофон

Самий просунутий Відеодомофон коштує занадто дорого, але вона зовсім інша. Новітній Відеодомофон, що надається брендом, являє собою збалансоване поєднання ціни і характеристик.

Він виділяється якісними зображеннями, що допомагають виявити навіть віддалені об’єкти, які можна побачити в камері. Крім того, ви можете домовитися зі смартфоном про отримання повідомлень і попереджень, коли хтось стоїть біля дверей або коли виявляється підозрілий рух.

Ви можете створювати і вибирати певні зони руху, щоб вас не турбували, коли автомобіль перетинає лінію. Поряд з цим Відеодомофон має вбудовану сирену, що спрацьовує при підозрілій події. Нічого важливого? Ви можете відключити сирену за допомогою свого мобільного телефону.

5. Skullcandy True Wireless Ear

Пара вух, які потрібно спробувати, крім Apple AirPods, – це справжні бездротові навушники Skullcandy.

Ці навушники не є водонепроникними, захищеними від поту і пилу. Вони також швидко заряджаються, так що вам не потрібно пропускати їх використання протягом тривалого часу.

Цікаво, що Skullcandy ear також дозволяє відстежувати, так що не потрібно турбуватися про те, щоб втратити їх. Ви можете підключитися до мережі плиток і вказати місце, де ви їх розмістили, на випадок, якщо ви забули.

6. Слухайте навчання клавіатурі G915

Втомилися від галасливих жертв і тривалих дій в грі? Прийшов час спробувати прослухати навчання клавіатурі G915.

Це відмінний варіант для геймерів, які хочуть вкласти гроші в професійний ігровий стіл, що володіє особливими якостями для його використання. Він забезпечує не бездротову технологію з відгуком менше 1 мілісекунди.

Крім того, ви можете зберегти до 6 профілів на своєму столі і підійти до них відповідно до ваших потреб. Він тримав rgb-світло, який 16,8 мільйона кольорів висвітлював фон під час гри.

7. Зубна щітка Oral B IO

Якщо є щось, що в цьому році змусило нас усвідомити, так це те, що гігієна важлива. Говорячи про особисту гігієну, як можна забути про зубну щітку Oral B IO, яка була оснащена рядом високих технологій, що підтримують ретельну чистоту навколо рота.

Перш за все, це обов’язково приведе вас в гарний настрій з підморгуванням і посмішкою, коли ви збираєтеся почати чистити зуби. Крім того, за допомогою щітки вбудовані датчики, які відстежують її рух і показують вам ділянки, які ви втратили. Ви також можете вибрати між декількома режимами і тиском, якщо у вас є чутливі переваги, або ви перебуваєте в настрої інтенсивного очищення після дня.

8. Очищувач солоної води Пелікана

Якщо ви турбуєтеся про його здоров’я, інвестування в надійну систему м’якої води може виявитися корисним. У цьому питанні Пелікан Безсольовий пом’якшувач води забезпечує правильне видалення іонів магнію і кальцію.

Насправді в цьому телефоні було чітко видно більше 99,6% небажаних частинок у воді. Він поставляється з керівництвом, яке може допомогти вам з установкою. Ще однією перевагою Пелікана є те, що повітряний фільтр працює не на енергозбереженні, як це можливо.

9. Майстер-Замок Біометричні Замки

Що може бути краще, ніж надійний носій, який може тримати непроханих гостей подалі від ваших важливих речей. Останнє, що ми будемо говорити про замки, біометричні замки, які використовують ваш відбиток пальця для блокування та розблокування. Прощай, прикре ім’я і клопоти по догляду за ними!

Якщо ви використовуєте цей замок на ящику з братами і сестрами, які теж потребують? На щастя, майстер-замок може зберегти до 10 відбитків пальців. Більш того, якщо розпізнавання пальців не працює, ви можете провести пальцем по навігаційному коду, щоб розблокувати його.

Отже, що ви думаєте про комунальні послуги? Чи зустрічали ви кого-небудь, чим хотіли б поділитися з іншими читачами? Дайте нам знати нижче!

By Cyber

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *