Якщо у вас немає iPhone або iPad, ви, можливо, шукаєте спосіб випробувати магію Apple. Хоча спочатку запустити додатки для iPad і iPhone на Windows і Mac практично неможливо, є кілька способів отримати той же досвід і функції за допомогою кращих симуляторів/ емуляторів iOS.

Для розробників цей список також включає в себе способи завантаження коду розробника для ваших додатків iOS для тестування на ПК або Mac. Деякі з цих варіантів не корисні кінцевим користувачам, які хочуть грати в Temple Run на своєму ноутбуці Windows, але для тих, хто знає, як утомливо тестувати додатки iPhone, деякі з цих варіантів можуть бути ідеальним способом для вас протестувати ваші програми iOS.

Наш остаточний вибір-це єдиний спосіб запускати програми iOS спочатку без емуляції. Це обман, але технічно він дозволяє запускати додатки для iOS, тому ми включили його в цей список.

1. iPadian

Скріншот iPadian iOS simulator
iPadian-це один з найпопулярніших і кращих симуляторів iOS, що дозволяє отримати досвід роботи з iPad на вашому комп’ютері з Windows або Mac. iPadian-це симулятор, а не емулятор. Це дає вам уявлення про використання iOS, так що ви можете бачити і відчувати різницю між Android і iOS

Розробники iPadian відтворили досвід iOS, зробивши можливим доступ до Apple-подібних сервісів на вашому комп’ютері, щоб ви могли отримати зовнішній вигляд екосистеми Apple, не витрачаючись на реальний пристрій iOS.

Хоча ця програма не має доступу до офіційного Apple app store, існує iPadian app store з додатками, які були розроблені спеціально для цього симулятора. Facebook, Instagram, TikTok, WhatsApp і цілий ряд інших ігор.

Ви можете використовувати Apple Notes, Apple Music, Facebook Messenger і багато іншого прямо зі свого комп’ютера. З більш ніж 10 мільйонами завантажень і мільйоном щоденних активних користувачів, якщо ви хочете отримати зовнішній вигляд iPad, не сплачуючи за нього сотні доларів, iPadian – це не такий вже поганий спосіб зробити це.

З довічною ліцензійною платою в розмірі 25 доларів за останню версію iOS 13, Якщо цей досвід важливий для вас, ви можете насолоджуватися ним. Але ви можете завантажити стару версію iOS 10 безкоштовно, щоб спробувати.

2. Розумне обличчя

Скріншот симулятора Smartface
Якщо ви розробник додатків, Ви знаєте, як важко тестувати додатки для iPhone і iPad. Якщо ви використовуєте macOS, то це трохи простіше за допомогою вбудованого в Apple propriety DevKit, що дозволяє писати, компілювати і тестувати код iOS на льоту.

Однак у Windows вам все одно доведеться експортувати його для запуску на джейлбрейк пристрої iOS в режимі розробника, якщо ви хочете протестувати. Ну, тобі б довелося, якби у тебе не було розумного обличчя.

Smartface дозволяє запускати код iOS спочатку в Windows. Імпортуйте свій код у це інтегроване середовище розробки та натисніть ” емулятор пристрою.”Це буде емулювати середовище iPhone або iPad, щоб ви могли протестувати свій додаток.

Щоб емулювати додаток на будь-якому пристрої iOS, наприклад емуляторі iPad або iPhone, завантажте додаток Smartface з магазину додатків iOS і підключіть пристрій iOS до комп’ютера Windows. Переконайтеся, що на вашому комп’ютері встановлено iTunes, щоб розпізнати пристрій Apple, а потім почніть розробку власного додатка за допомогою Smartface.

Програми, завантажені з App Store (такі як iMessage, GarageBand, Snapchat, WhatsApp, Clash Of Clans, Mario Kart, Pokemon Go тощо), не працюватимуть з емуляторами Smartface у браузері. Для цих додатків вам потрібен справжній пристрій. Це для розробників, а не для кінцевих користувачів.

3. Appetize.io

Скріншот Appetize.io тренажер
Ще один відмінний емулятор для розробників, основний пункт продажу Appetize.io це означає, що вам не доведеться нічого завантажувати, щоб протестувати свій додаток. Ви можете завантажити свій додаток через їх веб-сайт або використовувати їх API для поліпшення робочого процесу з вашої IDE.

Ви можете вбудувати будь-який HTML-код в панель за допомогою iFrame, а також запускати додатки iOS і Android у веб-браузері на будь-якому комп’ютері. Просто виберіть потрібний пристрій, операційну систему та версію програми та натисніть “емулювати”, щоб створити середовище для тестування вашої програми iOS.

За допомогою цього сервісу можна легко отримати доступ до мережевого трафіку, журналів Налагодження та відеозаписів. Ви можете переглядати Віддалений пристрій в дії в режимі реального часу або дробової швидкості, щоб швидко діагностувати будь-які проблеми. Якщо ви хочете розгорнути цю програму на корпоративному рівні, ви можете розраховувати на необмежене використання, єдиний вхід SSO, виділені пристрої та цілодобову підтримку на корпоративному рівні.

Ви можете використовувати їх безкоштовний” пробний ” тарифний план для одного одночасного сеансу протягом 100 хвилин на місяць. Базовий план за 40 доларів на місяць включає в себе 20 одночасних сеансів по 500 хвилин і включає в себе 5 центів за хвилину використання сервера. Оновлення до преміум-класу за 400 доларів на місяць дає вам необмежену кількість одночасних сеансів, в той час як вищезгадана корпоративна ціна доходить до 2000 доларів на місяць.

Хоча існують кращі способи емуляції, якщо ви розглядаєте можливість розщедритися на базові або преміальні плани, безкоштовний план викликає апетит. io-чудовий вибір серед кращих симуляторів iOS, якщо ви хочете емулювати свої власні програми з веб-браузера.

4. Повітряний iPhone

Скріншот Air iPhone simulator
AIR iPhone-це ще один симулятор iOS, ідеально підходить, якщо ви хочете отримати зовнішній вигляд і відчуття використання iPhone. AIR iPhone – це програма Adobe AIR, яка відтворює графічний інтерфейс iPhone.

Веб-браузер, Safari і більшість інших функцій, які можна знайти на самому телефоні, недоступні в додатку репліки. Додатки насправді не працюватимуть так, як якщо б вони були встановлені на самому телефоні, головним чином тому, що апаратне забезпечення ще не було успішно репліковано.

Хоча AIR iPhone-це весела програма для імітації зовнішнього вигляду iPhone, вона ніде не настільки корисна, як найкращі симулятори iOS, такі як iPadian, і вона не може запускати справжні програми Apple iOS. Щоб використовувати це, вам потрібно буде встановити Adobe AIR framework, що саме по собі є клопіткою справою.

AIR iPhone також дійсно застарів, і його інтерфейс нагадує iOS 3, в той час як ми зараз знаходимося на iOS 14. Я не знаходжу це додаток дійсно корисним взагалі, але якщо ви просто шукаєте щось, щоб спробувати протягом дня, у що б то не стало, йдіть за ним.

5. BlueStacks

Скріншот симулятора BlueStacks
Правильно, так що вибір цього сервісу серед кращих симуляторів iOS-це трохи шахрайство, але вислухайте мене. Як я вже говорив, практично неможливо запускати додатки iOS спочатку з Apple App Store. Якщо у вас є код програми, скажімо, якщо ви розробили додаток, то так, це можна емулювати в емульованому середовищі iOS. Але цілком можливо запускати додатки Android з магазину Google Play на вашому пристрої Windows або Mac за допомогою емулятора Android.

Більшість додатків iOS зазвичай доступні на Android, за винятком додатків Apple, таких як Garageband, але є ймовірність, що якщо ви хочете запустити додаток на своєму ПК, він буде доступний на Android. Насправді в Google Play Store є більше додатків, ніж у Apple App Store, і навіть якщо бажане додаток iOS недоступне в Play Store, має бути багато альтернатив для запуску.

BlueStacks-це емулятор Android, який позиціонує себе як найпростіший і найкращий спосіб грати в мобільні ігри на ПК або Mac, і це робить це дуже добре. Використовуйте клавіатуру і мишу або геймпад, наприклад, в Call of Duty Mobile, щоб підвищити свою точність і випробувати високий FPS, використовуючи потужність вашого настільного пристрою.

Ви також можете запускати звичайні програми для Android, такі як Netflix, Facebook Messenger, WhatsApp та інші, що дозволяє з легкістю користуватися мобільними сервісами, такими як ShowBox, на вашому комп’ютері. Поточні мінімальні вимоги до App Player для Windows включають Windows 7 або вище, 2 ГБ або вище системної пам’яті, 5 ГБ місця на жорсткому диску, права адміністратора і процесор Intel або AMD.

BlueStacks також повністю безкоштовний і відмінно підходить для емуляції мобільних пристроїв. Якщо ви хочете запустити програми в app Store на своєму комп’ютері, це найкращий спосіб зробити це.

6. App Store на M1 Mac

App Store на M1 Mac
І, нарешті, це єдиний спосіб спочатку запускати програми iOS на комп’ютері… так, я знаю, що я говорив раніше, що це неможливо, і технічно я мав рацію. Немає способу спочатку запускати програми iOS на процесорах x86 (Intel, AMD тощо, В основному на будь-якому настільному комп’ютері або ноутбуці), але з новими комп’ютерами ARM Mac, що працюють на чіпі M1, Macbook і Mac Mini з M1 SoC в основному є дійсно потужними iPhone.

Apple вже багато років виробляє процесори, а їх iPhone і iPad працюють під управлінням процесорів Apple Серії A. наприклад, iPhone 12 працює на біонічному процесорі Apple 14. Новий процесор Apple M1 за своєю суттю є значно потужнішою версією A14 Bionic і використовує той же набір команд.

Таким чином, можна повністю запустити програми iOS спочатку, якщо ви качаєте MacBook Air кінця 2020 року, MacBook Pro або Mac Mini. Звичайно, немає сенсу викладати принаймні 999 доларів за Mac тільки для того, щоб використовувати додатки iOS, але якщо у вас вже є ці нові комп’ютери, ви можете це зробити.

Просто зайдіть в Apple App Store і знайдіть потрібну програму. Хоча більшість з них не дуже добре оптимізовані для Macbook, і це, звичайно, не допомагає, що Macbook не мають сенсорних екранів (Apple, чому!), це можливо. Якщо ви використовуєте Mac M1, спробуйте це. Це єдиний спосіб запустити програми Apple iOS спочатку на комп’ютері.

Висновок

Серед усіх інших кращих симуляторів iOS iPadian-це відтворення досвіду iOS, яке дозволяє отримати доступ до сервісів Apple на вашому комп’ютері, не витрачаючи гроші на реальні пристрої iOS. Проте, якщо ви шукаєте емулятор, який дозволяє тестувати додатки iOS, вам слід подумати про це Appetize.io. цей сервіс пропонує ряд корисних функцій автоматизації та тестування, включаючи легкий доступ до мережевого трафіку, журналів Налагодження та відеозаписів.

By Cyber

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *