Коли Ви оновлюєте свій телефон або планшет, вам може бути цікаво, що робити зі старим. Деякі варіанти включають в себе спробу продати його в Інтернеті, пожертвувати або переробити. Але чому б не отримати з цього більше користі? Якщо з пристроєм все в порядку, то соромно пускати його даремно.

Одне використання старого телефону або планшета покращує вашу домашню систему безпеки. У наші дні кожен смартфон і планшет оснащений доступом в Інтернет і пристойною камерою. Замість того щоб витрачати гроші на спеціалізовану камеру, підключену до Інтернету, чому б не використовувати пристрій, який ви все одно збиралися викинути?

У цьому пості ми розповімо вам про те, як використовувати Інтернет речей для захисту вашого будинку. Це включає в себе перепрофілювання старого смартфона або планшета в якості камери безпеки і деякі види використання для пристроїв Інтернету речей.

Перетворення телефону або планшета в камеру стеження
Кожен смартфон і планшет вже має майже все, що потрібно для вашої домашньої камери безпеки з підтримкою Інтернету. Щоб налаштувати його, вам знадобиться доступ до Інтернету, зарядний пристрій для телефону та додаток камери безпеки.

Мережеве Підключення

Коли більшість людей замінюють свій старий телефон, вони знімають його зі свого стільникового плану, тому він більше не може використовувати дані стільникового зв’язку. На щастя, старий телефон або планшет все ще може працювати через Wi-Fi без SIM-картки або плану. Все, що вам потрібно зробити, це підключити його до домашньої мережі Wi-Fi, щоб ви могли віддалено отримати доступ до каналу вашої камери.

Шнур живлення

Як домашня камера безпеки, ваш старий пристрій буде працювати весь день кожен день. Він безумовно повинен бути підключений до зарядного пристрою, тому обов’язково виберіть той, який може дістатися до розетки з будь-якого місця, де ви хочете встановити свою камеру безпеки.

Додаток Камери Безпеки

Останнє, що вам потрібно, щоб перетворити ваш старий пристрій в інтернет-камеру, – це програма smart camera. На щастя, деякі з них доступні в Google Play і Apple App Store. Деякі варіанти включають в себе:

Альфред
Камера AtHome
IP-камера
Багато чого
Жердина
Присутність
Система домашньої безпеки Salient Eye

Як тільки ви завантажили і встановили додаток, все готово! Виберіть місце та встановіть свою нову домашню камеру безпеки. Просто не забудьте вибрати місце з пристойним сигналом Wi-Fi і легким доступом до розетки.

Підвищення безпеки будинку за допомогою інтернету речей
Камери з підтримкою Інтернету
Використання старих телефонів або планшетів як камер безпеки з підтримкою інтернету-це не єдиний варіант домашнього моніторингу. Багато сучасних радіоняні підключені до Інтернету, так що якщо у вас є одна з них, це може бути ще один хороший варіант. Крім того, ви можете використовувати веб-камеру, підключену до ноутбука або настільного комп’ютера, щоб переконатися, що ніхто не намагається вкрасти або зламати його.

Управління освітленням

Все, включаючи злодіїв, повинні бачити. Якщо у вас є розумне освітлення у вашому домі, може бути корисно налаштувати його так, щоб він попереджав вас, якщо світло увімкнено або вимкнено в певні години дня, коли нікого не повинно бути вдома. Ви можете отримати кілька помилкових тривог, якщо член сім’ї біжить додому, щоб щось схопити або швидко перекусити, але ви також можете зловити злодія, якщо він вломився і включає або вимикає світло, коли вони переміщаються по вашому будинку.

Розумні Замки

Традиційні замки можна розкрити, і це може бути неприємно, якщо ви не можете згадати, замикали ви двері по дорозі вранці або просто замикали ключі в машині. На щастя, деякі компанії розробили розумні замки, якими можна керувати зі смартфона або іншого інтернет-пристрою. Ви можете легко замкнути (або відімкнути) вхідні двері на відстані або встановити звуковий сигнал, якщо двері несподівано відкриється.

Термостат

Дивно, але ваш розумний термостат може допомогти захистити ваш будинок, а також заощадити ваші гроші на рахунку за електроенергію. Розумні термостати можуть контролювати поточну температуру у вашому будинку і можуть мати можливість відправити попередження на ваш телефон, якщо відбудеться несподіване коливання температури вашого будинку. Якщо хтось розбиває вікно або відкриває двері, поки ви не вдома, це може призвести до підвищення (влітку) або зниження (взимку) температури у вашому домі, що може призвести до того, що ваш термостат надішле Вам попередження. Точно так само, якщо щось розпалить вогонь у вашому домі, поки вас немає, ця система попередить вас про зміну температури. Як тільки ви отримаєте попередження, ви можете швидко поглянути на цю нову камеру безпеки смартфона / планшета, щоб переконатися, що все в порядку.

Забезпечення безпеки вашого будинку за допомогою інтернету речей
Інтернет речей стрімко розвивається. Весь час з’являються нові пристрої, які покликані зробити наше життя простіше і ефективніше. Багато з цих пристроїв також можуть бути використані несподіваним чином. Трохи творчості може допомогти вам захистити себе і свій будинок, не витрачаючись на химерну домашню систему безпеки.

By Cyber

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *