Від освітлення, функцій безпеки до розваг і клімату вашого будинку ви можете контролювати все за допомогою свого смартфона. За допомогою спеціальних додатків ви можете керувати своїм будинком в режимі реального часу. Google Play Store і Apple App Store мають понад 800 000 додатків. Можливо, Вам буде важко знайти відповідні варіанти для вашого будинку. Але не хвилюйтеся, ми склали для вас список додатків.

Ось кілька найкращих додатків для розумних будинків.

1. Розумна річ

Логотип Smart Things

За допомогою цієї безкоштовної програми ви можете використовувати свій смартфон як пульт дистанційного керування для кожного об’єкта. Не соромтеся підключати його до розумних пристроїв, датчиків і ламп. Для вашої зручності SmartThing hub доступний за 300 доларів. Цей комплект поставляється з численними датчиками. Підключіть ці датчики до ваших розумних пристроїв, таких як гаражні ворота, кавоварка, інтелектуальні світильники та інші пристрої для моніторингу та управління ними з iPhone. Ви можете знайти SmartThings на Android і iOS.

 

Сумісні розумні вогні
Щоб зробити розумний будинок, вам знадобляться інтелектуальні лампочки зі світлодіодами (світловипромінюючими діодами). Пам’ятайте, що ці лампи коштують дорожче, ніж традиційні лампочки. Якщо вам потрібен сучасний світильник для вашого будинку, ви можете отримати ексклюзивні знижки на кіберпонеділок на високоякісний світильник.

Розумним лампочкам потрібно менше енергії, і вони можуть прослужити довше. Таким чином, ви можете заощадити гроші в майбутньому. Якщо у вас є розумний помічник, розгляньте його вимоги, перш ніж купувати інтелектуальні лампи. Лампочка повинна працювати з Google Assistant Або Alexa, щоб ви могли керувати нею своїм голосом.

2. Control4 MyHome

Управління для iOS

За допомогою цієї програми ви можете керувати своїм будинком без будь-яких проблем. 4Sight пропонує безпечне з’єднання 3G / 4g для забезпечення безпеки, енергії, освітлення, розважальних систем і комфорту через iPhone, iPad або Android. Передова система Control4 підходить для управління безпекою та освітленням. Ви можете слідкувати за своїм будинком.

Наприклад, це допоможе вам відключити ігрові консолі. Таким чином, ви можете контролювати час відеоігор вашої дитини. Пам’ятайте, що інтуїтивно зрозумілий інтерфейс Control4 дозволяє легко керувати складними технологіями. Ви можете завантажити Control4 MyHome для Android в Google Play Store і на iOS.

3. Philips Hue

Philips Hue

Hue є безкоштовним для Android і iOS, щоб грати з контрастом, кольором і тоном світла. Стартовий набір доступний майже за 200 доларів. За допомогою Philips Hue можна налаштувати настрій вашого будинку. Обов’язково встановіть лампочки Hue у вашому домі.

За допомогою цих лампочок можна налаштувати настрій на Різдво або Хеллоуїн. Використовуйте свій смартфон для керування лампочками Philips Hue у вашому домі. Це зменшить необхідність залишати своє зручне ліжко вночі, щоб вимкнути світло.

4. DIRECTV

DirecTV

Це безкоштовний додаток для Android і iOS для управління телевізором і телефоном. Переконайтеся, що вони підключені до однієї мережі і вимовляють ваші команди, такі як музика, серія Super Hero і т.д. за допомогою цього класного додатка ви можете отримати доступ до своїх улюблених телешоу.

5. Total Connect Comfort (Honeywell Connect Total Comfort)

Повний комфорт підключення

Це розумне додаток полегшить вам управління вашим розумним термостатом. З його допомогою користувачі можуть грати з квітами призначеного для користувача інтерфейсу. Користувачі можуть змінювати налаштування охолодження і нагрівання за допомогою мобільного додатку. Не соромтеся звертатися до термостатів і встановлювати температуру в приміщенні. Додаток доступний на iOS і Android.

By Cyber

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *