Коронавірусна криза змусила багато компаній закрити або впровадити роботу з дому для своїх співробітників. Однак технології зіграли вирішальну роль у ці важкі часи, особливо при віддаленій роботі. Ми склали список кращих додатків, які ви можете використовувати для підвищення продуктивності і поліпшення роботи під час роботи з дому.

Якщо ви впровадили роботу з дому у свій робочий простір, то це найкращі програми для роботи з дому, які ви можете спробувати легко керувати своєю офісною роботою, не виходячи зі свого дивана.

1. Слабке місце

Логотип програми Slack
Slack app
Для успішного виконання плану віддаленої роботи компанії потрібна бездоганна комунікація між командами, і Slack-оптимальне рішення. Slack в основному є основним джерелом комунікації між командами всередині організацій. Він вважається кращою платформою для спілкування між командами і для обміну файлами, даними між членами команди. Ви можете налаштувати його, додати користувачів у свій робочий простір, поділитися файлами, а також включити темний режим.

Ви можете отримати Slack безкоштовно з доступом до 10 000 останніх повідомлень вашої команди, підтримкою інтеграції з 10 сторонніми додатками, загальним обсягом пам’яті 5 ГБ і відео – і голосовими дзвінками 1: 1 між товаришами по команді. Крім того, Ви можете отримати стандартний план за 6,67 долара США на місяць, плюс план за 12,50 долара США на місяць на одного користувача при щорічній оплаті. Більш детальну інформацію про ціни на Slack можна знайти тут.

2. Команди Microsoft

Логотип Microsoft Teams
Команди Microsoft
MS Teams-це підхід Microsoft до Slack і частина пакету Office 365. Microsoft Teams-це альтернатива Slack. Він пропонує безкоштовну версію з обмеженими можливостями та платну версію з пробною версією. Microsoft Teams починається з 5 доларів на місяць на одного користувача.

Клієнт Microsoft Teams можна завантажити як на робочий стіл, так і на мобільний.

3. Масштабування

Логотип програми Zoom
Додаток Zoom
Zoom-це рішення для відеодзвінків для команд і компаній всіх розмірів. У той час як у багатьох є проблеми з Skype для заморожування в проміжках між онлайн-зустрічами, Zoom тут для порятунку. Популярне програмне забезпечення для відеодзвінків дуже зручно для онлайн-зустрічей, інтерв’ю, лекцій та презентацій. У 2020 році пандемія COVID-19 різко збільшила кількість завантажень Zoom, і він став більш популярним, ніж будь-коли. Проте оманливі заяви компанії про наскрізне шифрування викликали багато питань.

Ви можете додати кілька людей і почати онлайн-зустріч. Zoom може бути дорогим з US $14,99 на місяць / хост та іншими планами. Ось докладні плани масштабування.

4. Скайп

Логотип програми Skype
Додаток Skype
Zoom може бути дуже дорогим для НЕВЕЛИКИХ компаній, і тому Skype є однією з найкращих альтернатив, доступних у галузі. Його можна використовувати як для аудіодзвінків, так і для відеодзвінків і текстових чатів. При використанні з Office 365 Skype пропонує більше можливостей бізнес-користувачам з підтримкою MS Word, Powerpoint і Excel. Детальніше про підписки на Skype ви можете дізнатися тут.

5. FaceTime

Логотип програми FaaceTime
Додаток FaceTime
Якщо ви і ваші друзі перебуваєте в екосистемі Apple, то FaceTime для вас. FaceTime-це один з найпростіших способів спілкування з колегами, особливо якщо у них є пристрої Apple. Ви можете отримати FaceTime, щоб зустрітися один з одним віртуально. Вам не потрібен останній MacBook від Apple або останній iPhone для запуску FaceTime; він доступний майже на кожному пристрої Apple.

Ви можете додати до 32 осіб на FaceTime і використовувати Animojis, щоб зробити вашу розмову більш захоплюючою. Давайте визнаємо, що немає нічого кращого екосистеми Apple.

 

6. Трелло

Логотип програми Trello
Додаток Trello
Щоб відстежувати свою роботу та синхронізуватися з іншими товаришами по команді, вам потрібна платформа, яка керує вашими завданнями. Трелло-це правильний вибір для вас. Trello-це обов’язкова програма для команд, оскільки вона служить як додатком “Робота в офісі”, так і додатком”Робота з дому”. Управління завданнями на основі карт Ідеально підходить, і це допомагає вам легко керувати завданнями.

Детальніше про плани Trello для бізнесу і підприємств ви можете дізнатися тут.

7. Доктор часу

Логотип програми TimeDoctor
Час Доктор
Деякі співробітники можуть бути ледачими і потребують того, щоб хтось стежив за ними, щоб вони закінчили роботу. Але робота на дому може знизити продуктивність цих співробітників. Щоб отримати бажані результати від цих співробітників і стежити за їх роботою в робочий час, time Doctor-це правильний інструмент.

Він відстежує користувачів, а також робить звіти про продуктивність, не вторгаючись в їх приватне життя. Він в основному використовується для відстеження активності вашого співробітника в робочий час. Ось цінові плани time Doctor.

8. Час порятунку

Логотип програми Rescue Time
Додаток RescueTime
RescueTime – це як time Doctor; він відстежує вашу активність і дає вам звіт про роботу ваших співробітників. Це допомагає вам більше зосередитися на своїй роботі, роблячи вас більш продуктивним. Компанії також можуть використовувати RescueTime для відстеження своїх співробітників, не втручаючись у їх приватне життя. Ви можете дізнатись більше про плани Rescue Time тут.

Отже, це були програми, які ви можете використовувати, щоб отримати більше від роботи з дому. Ви можете скористатися цими додатками і отримати більше роботи, сидячи на затишному дивані свого будинку.

Ви можете залишити свої улюблені програми та інші пропозиції в розділі коментарів нижче. Залишайтеся в безпеці і щасливому карантині!

By Cyber

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *