Час від часу вам потрібна розумова тренування, щоб позбутися від монотонності. Це не завжди означає Поспішати до психотерапевта або шукати якусь консультацію. Є багато дивовижних додатків для смартфонів, які ви можете використовувати. Спеціально розроблені для розумової тренування, ці програми націлені на певні сегменти мозку і контролюють негативні емоції. Крім того, вони також допомагають поліпшити пам’ять і загострити мозок.

Незважаючи на поширене припущення, що вплив технологій притупляє людський мозок, з’являються нові теорії. Є все більше свідчень, які знімають провину з технології. На думку експертів Монреальського університету, кожен аспект сучасного життя, від технологій до ваших звичок в їжі, здатний зруйнувати мозок.

Отже, ви можете захотіти взяти під контроль свій розум, поки не пізно. На щастя, ринок переповнений додатками для тренування мозку для користувачів Android і iOS. Тому наступного разу, коли ви будете стояти в черзі в продуктовому магазині, ви можете витратити час на те, щоб безцільно дивитися навколо.

Ви можете зануритися в наступні забавні програми, щоб підвищити свою мозкову функцію:

1. Світність

Додаток Lumosity
Lumosity має 60 мільйонів користувачів по всьому світу. Його навчальна програма популярна тим, що вона відмінна і цікава. Він змінює рівні складності і представляє індивідуальні завдання для користувачів відповідно до їх продуктивністю.

Lumosity пропонує безкоштовні щоденні вправи для тренування мозку у вашого порога. Вони, як правило, покращують ваші когнітивні здібності, включаючи пам’ять, швидкість, увагу, гнучкість і навички критичного мислення. Існує більше 40 швидких і простих інтелектуальних ігор, в які ви можете грати. Спочатку існує тест на відповідність, який оцінює ваші розумові здібності і ранжує вас в порівнянні з іншими людьми тієї ж вікової групи. І, як додаток навчає вас, він представляє детальний аналіз вашого прогресу.

Розробники мають намір розширити наші знання про людське пізнання, поділившись інструментами і методами навчання з кваліфікованими університетськими професорами і дослідниками.

2. Годинне Тренування Мозку

Заводне додаток для тренування мозку
Ви можете закохатися в милого, маленького, золотого робота, який приходить, щоб пояснити гру перед кожним сеансом. Незважаючи на те, що ігри більш-менш схожі на ті, що доступні в Lumosity, вони нагадують вам про історію. Зовнішній вигляд гри має древній відтінок.

Як і інші програми, ігри, запропоновані в цьому, спрямовані на пам’ять, спритність, увагу та мовні навички. У ньому є сімнадцять захоплюючих головоломок зі зростаючими рівнями складності в міру того, як гравець просувається далі в грі. Ви можете збирати жетони з ваших щоденних сеансів і використовувати їх для розблокування спеціальних режимів гри.

Як і інші, він дає вам можливість відстежувати свій прогрес в докладних щомісячних графіках.

3. ТЕД

Додаток TED talk
Враховуючи наш напружений графік, неможливо піддати себе формальному навчанню. Однак прослуховування подкасту, орієнтованого на знання, або лекції може допомогти нам залишатися в курсі нових теорій і мінливих уявлень. І ТЕД робить це дуже добре.

TED Talks містить бібліотеку відеозаписів від відомих ораторів по всьому світу. Більше трьох тисяч виступів лідерів, новаторів і мислителів. Ви можете шукати відповідно до вашого настрою або теми і транслювати його онлайн на свій телефон або планшет. Ви також можете створити індивідуальний список і завантажити відео для подальшого перегляду.

Додаток можна завантажити безкоштовно і містить величезну колекцію.

4. Happify

Додаток Happify
Якщо ви шукаєте щастя як щось більше, ніж інструмент для розвитку мозку, Happify – це ваш остаточний варіант. Він пропонує вікторини та опитування, які допоможуть вам впоратися з тривогою і депресією. Він вчить користувача позитивно мислити за допомогою медитації і функцій полегшення.

Happify працює над основами оптимістичної психології. Але майте на увазі, що ви повинні перевірити відгуки користувачів і відгуки розробників, перш ніж перейти до цього додатка або будь-якого іншого додатка на ринку.

До цих пір Happify має хорошу репутацію на ринку. Він поставляється з безліччю корисних функцій.

5. Піднятися

Підняти додаток
Elevate допомагає вам поліпшити свої комунікативні навички. Він являє собою щоденні завдання, які перевіряють вашу здатність до оцінки і спостережливості. Наприклад, він дає вам тест на виявлення граматичних помилок у змісті. Ці вправи короткі і швидко вирішуються. Існує більше 35 ігор, які націлені на фокусування, обробку, розрахунок, мову і розмовні навички.

Створена експертами з когнітивного навчання та нейробіологами, Ця програма пропонує персоналізовані методи тренування мозку. Він також стежить за прогресом гравців, щоб перевірити їх розумовий розвиток. Потім він дає вам докладне уявлення про хід виконання звіту.

Заключне слово

Всупереч поширеній думці, технологія приносить неабияку частку користі людям. Ви повинні знати, як правильно його використовувати. Замість того щоб витрачати час на блукання по соціальних мережах, ви повинні грати в корисну гру. Кілька додатків для тренування мозку можуть підвищити ваші когнітивні функції. Знайдіть ті, які відповідають вашому калібру, і починайте.

Чи знаєте ви про програму, яка допоможе поліпшити ваші розумові функції? Або ми щось упустили? Залиште свою думку в розділі коментарів нижче

By Cyber

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *