Ви заслуговуєте на оволодіння новим навиком, не замислюючись про те, який вплив він може надати на вашу кар’єру. З новим навиком ви можете досягти успіху в тому, що ви робите. Протягом багатьох років технічна революція дозволила навчальним додаткам обертатися. А навчальні програми стали ідеальним рішенням для придбання учнями нових навичок.

Крім того, зі зростанням пошукової оптимізації ви можете отримати доступ до океану інформації в Інтернеті. Сьогодні навчальні програми стали стандартним підходом до вивчення або вдосконалення бажаного навички. Від професіоналів до студентів, кожен навчальний додаток служить своєї мети.

Багато людей у всьому світі вирішили вкласти свої зусилля у вивчення додатків, щоб оволодіти тим же навиком, що і диплом. Маючи достатньо рішучості і вкладеного часу, ви можете освоїти новий навик і досягти нових висот в особистому і професійному житті.

Чому навчання має значення більше, ніж будь-коли
В умовах глобальної пандемії людям в кінцевому підсумку доведеться поспішати до зимового сезону, який часто асоціюється з мрійливими і ледачими днями. Але чому б не дізнатися щось нове, що може змінити ваше життя на краще?

Від літа до зими неструктуровані місяці можуть бути страшними і не залишати нічого, крім стресу. В ідеалі ви повинні бути більш активними і стимульованими в прагненні до нового навику. Крім того, є тільки так багато внутрішніх рутинних занять, які ви можете робити вдома.

Перш ніж ви почнете шукати в безлічі навчальних програм, ось складений список з п’яти додатків, придатних для будь-якого віку, щоб вчитися і використовувати свої навички критичного мислення:

1. Академія Хана

Додаток Khan Academy
Якщо ви хочете вивчити академічний набір навичок, Академія Хана настільки хороша, наскільки це можливо. Платформа поставляється зі спеціальним навігаційним додатком, яке полегшує перегляд численних тематичних матеріалів. Коли справа доходить до онлайн-навчання, Академія Хана накопичила великі загальні знання з різних предметів.

Вам не потрібно бути викладачем, студентом або батьком, щоб скористатися ресурсною базою даних Академії Хана. Поки ви готові чогось навчитися, ви можете взяти свій смартфон і брати уроки. Він ідеально підходить для людей, які не можуть дозволити собі дорогі академічні книги або інвестувати в позакласні курси підвищення кваліфікації.

Завдяки Академії Хана людям вдалося просунутися по кар’єрних сходах в доступному діапазоні. Світ – це ваша устриця, коли у вас є цілодобовий доступ до програми Khan Academy. Від технології до дизайну, від бізнесу до науки і фінансів-загальні ресурси нескінченні.

2. Скуве

Додаток Skoove
Коли справа доходить до програми навчання музики, Skoove-це одне з найкращих програм для навчання фортепіано. Часто люди починають вчитися грати на піаніно і бувають приголомшені доступними композиціями і піснями. Тим не менш, ви можете переглянути добірку пісень Скува і вибрати ті, які вам здадуться цікавими.

Крім того, ви можете вибрати навчання на початковому і просунутому етапах. Skoove також пропонує проникливе керівництво через інструкторів. Для новачка вивчення рухів рук і жестів фортепіанної клавіатури дуже важливо. З Skoove ви швидко починаєте розкопувати секрети, щоб стати піаністом.

Ви можете підключити і налаштувати додаток без особливих зусиль. Він використовує мікрофон клавіатури, щоб визначити точність відтворюваної мелодії. Як результат, Skoove служить чудовим додатком, який визначає ваші сильні та слабкі сторони як піаніста за допомогою безперервного зворотного зв’язку.

3. Лінда

Додаток Лінда
Ви можете назвати його одним з королів навчальних додатків. Він працює на базі технології Microsoft, яка дозволяє платформі пропонувати велику кількість курсів, які зазвичай ніде не доступні. Історія і розвиток Lynda-один з найпрекрасніших прикладів того, чим може стати навчальна платформа в довгостроковій перспективі.

Складне додаток Lynda дозволяє людям освоювати кращі навички, такі як веб-розробка, Розробка програмного забезпечення, Графічний дизайн і фотографія. За допомогою підписки ви можете отримати необмежений доступ до ще більшої кількості курсів. На відміну від інших академічних платформ, Lynda пропонує тільки курси, які викладають галузеві експерти та професійні інструктори.

4. Удемы

Додаток Udemy
Якщо ви не хочете мати справу з дорогим членством, то Udemy може бути ідеальним для вас. В основному це програма learn on-demand, яка пропонує широкий спектр курсів за різними цінами. Тим не менш, студенти та професійні інструктори люблять це додаток через його гнучкості в часі.

Як тільки ви пройдете один курс по Udemy, над вашою головою не буде висіти ніяких конкретних часових рамок для завершення матеріалу. Ви можете витратити стільки часу, скільки вам потрібно, щоб закінчити курс. Вона спрямована на більш орієнтованих на кар’єру людей, які хочуть відшліфувати свої поточні навички. Тим не менш, він також підходить для людей, які мають напружену рутину і не мають достатньо часу, щоб освоїти новий навик.

5. Головний простір

Додаток Headspace
Якщо ви хочете мислити нестандартно, вам потрібно подбати про своє психічне здоров’я. І саме тут сяє додаток Headspace. Headspace допомагає людям взяти під контроль своє мислення. Всупереч помилковому уявленню, потрібно багато зусиль, щоб опанувати вашим ментальним почуттям.

Headspace пропонує вправи в медитації і диханні, щоб допомогти людям краще усвідомити свої розумові сили. Це був чудовий спосіб підвищити витривалість у боротьбі з тривогою та стресом. Поліпшення психічного здоров’я означає, що Ви зможете досягти своїх цілей з великим оптимізмом і енергією.

Загортати

Вам більше не потрібно відчувати себе винним, тому що у вас немає певного досвіду. Замість цього, виділена година вашого часу кожен день для вивчення нового навику може принести оригінальну мету у ваше життя. Якщо ви хочете навчитися програмувати, медитувати, грати на піаніно, розуміти математику або вивчати нову мову, це чудові програми, які ви можете спробувати в Інтернеті. 2021 рік може стати найбільш інформативним роком у Вашому житті, коли ви зможете виховати свій мозок блискучими ідеями, вивчаючи нові навички.

By Cyber

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *