Відеоігри та комп’ютери Mac-це матч, зроблений в пеклі. Ми всі бачили меми, що висміюють людей, які намагаються грати у відеоігри на Mac.

Здається, що виграти олімпійську золоту медаль-це простіше завдання, ніж намагатися грати в останні ігри AAA на пристрої Mac. Це породжує необхідність у зовнішній відеокарті з Mac.

Що стосується апаратного забезпечення, не дозволяйте промисловій збірці Mac обдурити вас. Комп’ютери Mac мають те ж внутрішнє обладнання, що і висококласні ПК, але при цьому відсутній найважливіший елемент-оновлювана відеокарта. Apple подбала про те, щоб користувачі не могли відкривати свої пристрої для їх оновлення, на відміну від ПК. Це створює велике розчарування для людей, які хочуть грати в ігри на своїх комп’ютерах Mac.

На щастя, є рішення, і ні, вам не потрібно приносити криваву жертву. Це буде коштувати вам трохи грошей, але нічого особливого. Вам потрібно буде купити зовнішній графічний процесор.

Apple тепер полегшила геймерам оновлення завдяки своїм новим високошвидкісним портам Thunderbolt 3, що дозволяє користувачам підключати зовнішній графічний процесор або eGPU. eGPU має достатню потужність, щоб збільшити графічну обчислювальну потужність Mac достатньо, щоб досить комфортно запускати останні версії. І найголовніше, це не вимагає від вас “злому” вашого Mac. Через порт Thunderbolt 3 ви можете додати кращу відеокарту, доступну на Amazon, на свій пристрій Mac.

 

Як егпус може вам допомогти?

eGPU-це просте порожнє шасі, в якому знаходиться слот розширення PCI для відеокарти і джерело живлення для запуску відеокарти. Досить просто.

Зовнішні графічні процесори відмінно підходять для ноутбуків, так як вся додаткове навантаження знімається з машини, а eGPU виконує всю важку роботу. Більшість EGPU сумісні з ПК з Windows, які також мають Thunderbolt 3. Найкраще те, що вони досить портативні, щоб носити їх з собою в сумці для ноутбука.

Майте на увазі, що ціни варіюються на відеокарти, які ви можете купити разом з корпусом eGPU (я б рекомендував вам купувати корпус і відеокарту окремо). Згідно з Apple, щоб використовувати eGPU, вам потрібен Mac, оснащений Thunderbolt 3 і працює під управлінням High Sierra (macOS 10.13.4) або пізнішої версії (macOS Catalina або Big Sur). High Sierra-це стабільна версія macOS, яка вирішує проблеми сумісності з eGPUs.

Потенційні гравці Mac також повинні переконатися, що блок живлення, що поставляється з eGPU, має достатню потужність для запуску їх переважної відеокарти. Перед покупкою ознайомтеся з описом пристрою і переконайтеся, що графічний процесор сумісний з ним.

Якщо ви є шанувальником RPG-ігор з відкритим світом, таких як The Witcher 3, вам слід вибрати серію GTX 1070 або 20XX, щоб отримати хорошу частоту кадрів. Якщо ви любите грати в ігри, що вимагають помірної графіки, такі як мультяшні шутери, такі як Fortnite або Overwatch, то вам буде добре перейти на серію GTX 1060 або 20XX, яка може легко працювати більше 60 кадрів в секунду при максимальних налаштуваннях. Це все ще відмінна відеокарта, навіть за сьогоднішніми мірками.

Ви також можете налаштувати зовнішній процесор відеокарти з монітором високої частоти оновлення. Оскільки геймерам потрібна максимально висока частота кадрів в секунду, найкраще використовувати зовнішній монітор, а не ті, які поставляються разом з Macbook.

 

Як додати зовнішній графічний процесор до вашого Mac?

Ось як ви можете додати зовнішній графічний процесор на свій Mac:

Підключення до порту Thunderbolt 3

На щастя, eGPU дозволяє користувачам надзвичайно легко підключати свій Mac, монітор і eGPU. Ваш eGPU буде поставлятися з кабелем USB-C, який з’єднує один з портів Thunderbolt 3 на вашому пристрої Mac з портом Thunderbolt 3 на задній панелі корпусу eGPU. Після їх підключення ви можете використовувати стандартний кабель HDMI або DisplayPort для підключення відеокарти до зовнішнього монітора.

Знайдіть іконку

Після того як ланцюжок буде правильно встановлена, ваш Mac автоматично виявить eGPU і відобразить новий значок для нього в рядку головного меню. Якщо це не так, вам потрібно буде перевірити, що всі дроти підключені правильно, перезавантажити Комп’ютер Mac і переконатися, що eGPU отримує достатню напругу від джерела живлення. Значок показує, що з’єднання пройшло успішно. Якщо ви натиснете на значок, macOS відобразить опцію відключення eGPU, що є відмінною функцією, коли вам потрібно поспішати з вашим Macbook на зустріч після сеансу інтенсивної гри.

Управління екраном

Тепер, коли ви всі підключені, вам будуть показані два екрани-один буде дисплеєм MacBook, а інший-зовнішнім дисплеєм eGPU. Ви можете запускати два дисплеї одночасно, але це вплине на графічну продуктивність графічного процесора і створить додаткове навантаження на нього, тому не копіюйте висновок дисплея без необхідності, якщо вам не потрібні два рендеринга. macOS дозволить користувачам перетягувати програми на зовнішній екран для запуску більш інтенсивних програм. Це дозволяє використовувати власний екран вашого Mac для запуску програм помірного енергоспоживання на його внутрішньому графічному процесорі.

Mac призначені для прохолодного модного графічного дизайнера, креативного та харизматичного музичного продюсера або візіонерського відеоредактора, але не спеціально для геймерів. Саме з цієї причини з’являються зовнішні графічні процесори. Операційна система побудована з урахуванням простоти. Apple гарантує, що в macOS немає вразливостей, так як ці уразливості можуть викликати віруси. Відносна простота призначена для забезпечення інтуїтивно зрозумілого і нескладного користувацького досвіду.

By Cyber

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *