Якщо ви хочете укомплектувати свій домашній офіс і хочете мати доступний кращий універсальний принтер і сканер, Amazon-відмінне місце для цього. Універсальний принтер відмінно підходить, якщо вам потрібно друкувати і підписувати документи, робити рукописні замітки на документах Word або просто мати паперові копії заміток і довідників.

Незалежно від того, чи є ви професіоналом, який працює вдома, або студентом, який хоче пропустити черги бібліотечних принтерів, навіщо витрачати сотні доларів на принтер! Хоча це може бути важко вибрати правильний принтер для вашого сценарію використання, і кілька бюджетних принтерів там-фу!

Ось чому ми в TechEngage склали цей список кращих принтерів і сканерів all-in-one на Amazon, щоб ви могли купити їх прямо зараз в 2021 році!

1. Бездротовий принтер Canon TS6420 All-In-One, Чорний

Canon TS6420 All-In-One бездротовий принтер, Чорний
Плюс:

Кольоровий струменевий друк
Мобільний зв’язок (з підтримкою AirPrint)
Автоматичний дуплекс (двосторонній друк)
Афера:

Чорнило коштують дорого
Немає Bluetooth
Перший продукт у нашому списку сьогодні-це якісний бездротовий принтер і сканер all-in-one від Canon, а Pixma TS6420 забезпечує доступний друк. Цей принтер-легкий бриз для навігації, з 1,44-дюймовим OLED-дисплеєм, що пропонує яскраве і чітке уявлення всієї інформації, необхідної для роботи принтера.

У передню панель принтера вбудована красива Світлодіодна рядок стану, що дозволяє легко перевірити стан принтера з іншого кінця кімнати. Існує два способи зберігання і завантаження паперу для цього принтера, причому основним способом підготовки паперу є стандартний верхній подавач паперу. Але висуньте лоток під вихідним простором, і ви зможете завантажити друге джерело паперу. Це ідеально підходить, якщо вам потрібно використовувати папір двох розмірів одночасно або якщо ви хочете завантажити фотопапір і стандартний папір одночасно.

Інноваційна функція автоматичного дуплексу Canon дозволяє цьому принтеру автоматично друкувати на обох сторонах паперу. Пройшли ті часи, коли ви повинні з’ясувати, в який бік перевертати сторінки, і неминуче помиляєтеся, і в кінцевому підсумку отримуєте хитку двосторонню друк. TS6420 може зробити це за вас в одну мить.

За допомогою смарт-пристрою і програми Canon PRINT ви можете зручно редагувати, друкувати або сканувати свої улюблені спогади і важливі документи. Чи можете ви потрудитися завантажити додаток Canon? Не хвилюйтеся, оскільки цей принтер також підтримує драйвер AirPrint та безкоштовний додаток!

За ціною $134,97 цей принтер ідеально підходить, якщо ви шукаєте зручний принтер для домашнього офісу дешево. Завдяки автоматичному двосторонньому друку та відмінному бездротовому зв’язку я серйозно вражений Canon TS6420.

2. HP DeskJet Plus4155

HP DeskJet Plus 4155 Wireless All-in-One Printer, Mobile Print, Scan & Copy, HP Instant Ink Ready, Auto Document Feeder, працює з Alexa (3xv13a)
Плюс:

Працює з Alexa
Підтримка Bluetooth
Підтримка Двохдіапазонного Wi-Fi
Афера:

Тільки один подаючий лоток
Немає автоматичного дуплексу (двосторонній друк)
Потрібен додаток HP Smart App
Наш другий вибір на останньому-це доступний струменевий принтер від HP, DeskJet Plus4155. Надійність відповідає сучасній багатозадачності за допомогою принтера HP DeskJet Plus 4155 all-in-1. Розроблений для економії часу, цей універсальний принтер допоможе вам швидко виконувати завдання друку, сканування і копіювання за допомогою 35-сторінкового автоматичного пристрою подачі документів.

Завдяки HP Instant Ink цей бездротовий принтер автоматично замовляє чорнило і доставляє їх прямо до ваших дверей з економією чорнила до 50%. Якщо ви не хочете пробувати сторонні чорнило для принтерів, ця підписка, ймовірно, є вашим найкращим вибором для економії грошей.

За допомогою необхідного додатка HP Smart app ви можете налаштувати кольоровий принтер в кілька простих кроків, а потім підключитися і друкувати з будь-якого пристрою за допомогою програми HP Smart app. Програма HP Smart також дозволяє сканувати документи та ділитися ними з Dropbox, Google Drive, електронною поштою або хмарою. Це корисний додаток, але ми не розуміємо, як ви не можете використовувати принтер без нього. Так багато для підключи і грай.

Якщо ви або ваш одержувач є одним з двох людей, які все ще використовують факс у 2021 році, ви можете легко надіслати мобільний факс за допомогою програми HP Smart, яка дозволяє надсилати факс на ходу. Цей принтер також ідеально підходить, якщо ви дбаєте про навколишнє середовище, так як він виготовлений з переробленого пластику на 20%.

За ціною $ 99,89 це відмінний принтер для мульти-підключення, і якщо ви можете пожертвувати швидкістю і простотою використання більш дорогих принтерів для додаткового набору функцій, ви будете задоволені цим принтером.

 

3. Epson Workforce WF-2850

Бездротовий кольоровий струменевий принтер Epson Workforce WF-2850 All-in-One
Плюс:

Швидка швидкість друку
Сканер з автоматичним податчиком документів
Простий у використанні факс
Афера:

Кремезний, займає багато місця
Цей стильний, компактний і простий у використанні струменевий принтер 4-в-1 дозволяє скоротити відходи і витрати завдяки двосторонньому друку формату А4 і доступним індивідуальним чорнилом. Великий 2,4-дюймовий кольоровий РК-екран цього принтера призначений для того, щоб зробити настройку і навігацію цього принтера плавними і безпроблемними.

Цей принтер, оснащений податчиком з колосальною ємністю 100 аркушів, ідеально підходить для друку великої кількості документів або для спільного використання принтера всією сім’єю або навіть невеликою командою на роботі.

Що стосується швидкості друку, то цей принтер, незважаючи на те, що він струменевий, може видавати відбитки зі швидкістю 33 сторінки в хвилину, випереджаючи безліч бюджетних лазерних принтерів зі швидкістю друку.

Якщо вам потрібно сканувати кілька документів, наприклад довгі есе або підписані листи для роботи, цей принтер використовує автоматичний подавач документів для введення листів для сканування. Маючи обсяг 30 сторінок, Ви швидко працюєте з багатосторінковими документами, не замінюючи вручну кожну сторінку.

Цей принтер EPSON зроблений наскрізь для використання в бізнесі, навіть маючи назву”робоча сила”. Однак це не означає, що він не підходить для домашнього використання. Ви змінюєте гладкість і компактність домашніх принтерів на більш масивний корпус для розміщення сканера ADF. Проте, якщо ви досвідчений користувач принтера, вам сподобаються його додаткові бізнес-функції.

За ціною $120,66 цей принтер є одним з найдоступніших бізнес-орієнтованих принтерів, що робить його легкою справою, якщо ви ділитеся своїм принтером зі своєю сім’єю або навіть невеликою командою в офісі. Якщо ви скануєте багато документів, вам сподобається EPSON Workforce WF 2850.

 

4. Струменевий багатофункціональний принтер Brother MFC-J497DW

Brother MFC-J497DW Струменевий багатофункціональний принтер-кольоровий-друк на звичайному папері-Настільний
Плюс:

Чорнило великої ємності
Автоматичний подавач документів для сканера
Підтримує AirPrint, Google Cloud Print і багато іншого!
Компактність в порівнянні з робочою силою Epson
Автоматичний двосторонній друк
Афера:

Повільний друк в кольоровому режимі
Наступний Вибір у нашому списку-ще один струменевий, на цей раз від Брата. MFC-J497DW-це готовий до роботи принтер з безліччю функцій економії часу для вашого будинку або невеликого офісу. Скануючі головки будуть раді включенню автоматичного пристрою подачі документів для прискорення роботи сканера.

Маючи ємність 20 аркушів, цей автоматичний подавач документів, звичайно, менше, ніж у Epson, але 20 аркушів все одно достатньо, щоб дати вам серйозну економію часу. Якщо ви збираєтеся використовувати чорно-білий монохромний друк, цей принтер може бути досить швидким, видаючи 27 сторінок в хвилину в швидкому режимі. Але якщо ви виберете кольоровий друк, то вона знизиться максимум до 10 сторінок в хвилину.

На щастя, є й інші способи заощадити час, в тому числі автоматичний двосторонній (дуплексний) друк, що позбавляє від необхідності перевертати сторінки вручну. Розумно Компактний, MFC-J497DW забезпечує доступний і високоякісний друк у вашому домі. Завдяки широкому спектру варіантів підключення підключення з декількох пристроїв відбувається швидко і легко, і Вам навіть не потрібно перебувати в одній кімнаті, завдяки бездротовому друку.

Цей принтер займає менше місця, ніж робоча сила Epson, тому, якщо проблема полягає в сліді, принтер Brother-найкращий вибір для вас.

За ціною $144,46 цей принтер-ще один доступний квиток у світ ділового друку, ідеально підходить, якщо ви шукаєте дешевий принтер для свого невеликого офісу або в якості сімейного принтера.

5. HP ENVY Photo 7858

HP ENVY Photo 7858 All-in-One Струменевий фотопринтер з мобільним друком K7S08A (оновлено)
Плюс:

Відмінна якість друку
Автоматичний подавач документів для сканера
Афера:

Amazon Renewed (Certified Preowned) for under $100
Повільний друк
HP ENVY photo 7858 Wireless All-in-One добре підходить як для домашнього, так і для офісного використання. Швидко завершуйте проекти і розраховуйте на фотографії без полів лабораторної якості і текст лазерного якості за доступною ціною за допомогою цього струменевого принтера.

Якщо ви шукаєте чудовий друк фотографій, HP ENVY-це для вас. З роздільною здатністю до 4800 x 1200 з оптимізованим кольором за допомогою фотопаперу HP ви можете отримати кілька відмінних відбитків з цієї машини.

Отримайте правдиві фотографії та підвищену універсальність. Створюйте справжні кольори, а також налаштовуйте, підключайте і друкуйте прямо з вашого мобільного пристрою. Легко переходьте від карти пам’яті до роздруківки фотографій.

Основний лоток на цьому принтері являє собою величезну пропозицію на 125 аркушів, включаючи 15-дюймовий лоток для фотографій для додаткової обробки паперу. За допомогою програми HP ePrint ви можете легко друкувати з мобільного телефону, а також підтримувати Apple AirPrint для зручності використання. Друк фотографій тільки що стала простіше – з соціальних мереж, хмари і вашої галереї фотоплівок. Дивовижне сканування, тепер на вашому смартфоні. Скануйте і діліться ними по електронній пошті або в хмарі – практично з будь-якого місця.

За ціною $ 80,99 цей принтер є великою цінністю, якщо ви готові піти на оновлення Amazon. Оновлений-це стара схема Amazon. З ним приходить 90-денна відновлена гарантія, і ви можете бути впевнені, що ваш продукт був професійно перевірений, протестований і очищений. Якщо ви не заперечуєте використовувати старий принтер, ви можете укласти вигідну угоду на позитивно преміальному струменевому AIO HP ENVY Photo 7858.

Висновок

Ось вам п’ять відмінних бюджетних принтерів і сканерів “все в одному”. Canon TS6420-відмінна бюджетна домашня пропозиція, в той час як якщо ви більш серйозна друкуюча головка і вам потрібно сканувати кілька документів і не заперечуєте проти додаткового обсягу, то Epson Workforce WF-2850 для вас.

By Cyber

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *