Вибір хорошого додатка для клавіатури для Android схоже на пошук голки в стозі сіна або пошуку красивої раковини на березі моря. Це занадто складно, так як є мільйон варіантів на вибір. Кожен дрібний розробник або молодший програміст починає або з клавіатури, або з калькулятора. Оскільки їх так легко створити, більшість з них роблять свою роботу досить добре.

Клавіатури-це основний спосіб спілкування на наших смартфонах, і наші пальці розвивають м’язову пам’ять на тих, які ми використовуємо найчастіше. Текстові повідомлення все ще досить популярні, навіть якщо наші смартфони мають розумні функції, такі як голосове введення або введення за допомогою Google Assistant.

Тому дуже важливо вибрати кращий додаток для клавіатури Android на ринку. Вибір кращих додатків для клавіатури з безлічі доступних варіантів-це зовсім інша історія. Але, на щастя для вас, я тут, щоб звузити вибір, так що ви можете вибрати вершки врожаю, кращі з кращих.

Це мої найулюбленіші додатки для клавіатури, які я використовую для введення тексту, тексту та залишення злих коментарів до постів інших людей в Instagram (просто жартую, я цього не роблю).

1. Gboard-Клавіатура Google

Додаток Gboard Keyboard
Як і все, що робить Google, власна Клавіатура Google, влучно названа Gboard, знаходиться у верхній частині списку. Це клавіатура, яку я використовую. Моя улюблена особливість цього додатка для клавіатури полягає в тому, що вона має такі чудові прогнози автозаповнення. Страшно, як добре він пророкує, яке слово я наберу наступним. Так що це економить мені багато часу.

Він також має найбільш плавну функцію “swipe to write”, навіть краще, ніж клавіатура SwiftKey. Ось я і сказав. Крім того, він також має кілька варіантів налаштування, змінюючи колір клавіатури і навіть фонове зображення.

Це просто найнадійніший, надійний, надійний і найкращий додаток для клавіатури Android, зберігаючи при цьому простоту.

2. Клавіатура SwiftKey

Клавіатура SwiftKey

SwiftKey вже досить давно знаходиться поруч з Gboard, але так і не зміг його зняти. У всякому разі, поки не зовсім. Але це все одно досить солідний вибір. Здається, SwiftKey існує на ринку вже цілу вічність. Це була клавіатура вибору, поки Google не придумав свій додаток для клавіатури.

SwiftKey був піонером в області чудового передбачення слів і плавного набору тексту свайпом. На жаль для компанії, Gboard був трохи краще в обох відділах. Незважаючи на це, SwiftKey має цікаві функції, такі як спеціальні смайлики, наклейки та GIF-файли. Він також вивчає стиль письма кожної людини, щоб бути якомога точнішим у прогнозах.

 

3. Go Keyboard-милі смайлики, теми і GIF-файли

Go keyboard app

Go Keyboard залишається старою шкільною клавіатурою вибору багатьох користувачів Android, які використовують операційну систему смартфона протягом восьми або дев’яти років. Компанія стверджує, що вона має понад 20 мільйонів користувачів у всьому світі.

Він має рейтинг 4,5 в Google Play Store, і на це є вагома причина. Вона залишається найбільш настроюється клавіатурою на ринку. Клавіатура забезпечує виняткову настроюваність навіть до найдрібніших деталей.

Він пропонує понад 100 шрифтів, включаючи Тошіяна, Райна, Басілея та багато інших рідкісних шрифтів. Він пропонує безліч смайликів і емодзі, щоб дійсно висловити те, що думає людина. Більшу частину часу ми не можемо висловити те, що дійсно говоримо, через текст. На щастя, Go Keyboard тут, щоб врятувати становище.

Користувачі навіть можуть встановити вибір фотографій зі своєї галереї в якості фону для клавіатури. Користувачі також можуть змінити клавіатуру зі стандартної розкладки QWERTY на інші розкладки QWERTZ і AZERTY, зроблені для планшетів.

Так що кожен, хто хоче зробити свою клавіатуру дійсно своєю, Go Keyboard-це досить солідний вибір. Не дивно, що він залишається таким популярним і донині. О, і це абсолютно безкоштовно.

4. Fleksy – Emoji & GIF keyboard app

Клавіатура Fleksy
Fleksy рекламує себе як окрему налаштовувану клавіатуру, яка дозволяє користувачам шукати, ділитися та друкувати. Компанія також позиціонує себе як “найшвидшу клавіатуру в світі”.”Це дозволить здійснювати приватний пошук в Інтернеті через Qwant, приватну пошукову систему.

Fleksy дозволяє легко видаляти слова і помилки, так як один свайп вліво дозволяє користувачам очистити екран від цього слова. Fleksy, схоже, докладає багато зусиль до конфіденційності користувачів і стверджує, що є єдиним додатком у світі, де повідомлення, набрані в будь-якому додатку messenger, залишаються між користувачами.

Це означає, що клавіатура не буде записувати гарячі фрази, такі як” краще взуття “або” кращі ресторани”, щоб показати вам рекламу, пов’язану з цими ключовими термінами.

Флексі тримає світовий рекорд по найшвидшим виданим прогнозам, так що це чималий подвиг. Досить велике досягнення, оскільки він вибив інші улюблені програми клавіатури, такі як Gboard та SwiftKey.

Ще одна цікава особливість полягає в тому, що він має тему хамелеона, яка відповідає кольору користувальницького інтерфейсу програми, яку ви використовуєте. Крім того, він має більше 50 тем на вибір. Користувачі також можуть вибрати один з 3 різних розмірів клавіатури, щоб краще відповідати роздільній здатності їх смартфона, а також розміру їх рук.

Інші параметри настроюваності-можливість вибору з 50 унікальних тем.

Він також підтримує 40 мов. Деякі користувачі повідомили про збій в роботі двох входів британською мовою. Сподіваюся, це буде виправлено розробниками. Він має понад 250 000 відгуків в Play Store і загальний рейтинг 4,4. Однак він містить рекламу в додатку. Але найбільшим недоліком є відсутність опції “swipe to type”.

5. ai.type keyboard Plus + Emoji

Клавіатура типу Ai

ai.type коштує близько 5 доларів у магазині Google Play, але якщо ви купуєте його, вам не доведеться турбуватися про рекламу. Новий ai.type 8 має всі емодзі з iOS 9. Так що користувачі Android не будуть відчувати себе обділеними.

У ньому є тонни і тонни тем. Користувачі також можуть створювати свої теми і ділитися ними зі своїми друзями, щоб дізнатися, яка з них придумала кращу тему. Клавіатура дозволить робити прогнози на основі стилю письма користувача. Прогнозні слова підтримуються більш ніж на 50 мовах.

Поточне оновлення містить багато помилок, про які повідомляють багато користувачів. Ось чому клавіатура знаходиться набагато нижче за списком, ніж повинна бути.

Переможець і найкраща клавіатура Android-це мій особистий фаворит: Gboard. Я використовував багато – багато додатків для клавіатури. І вибрати краще додаток для клавіатури-непросте завдання. На щастя для мого стилю письма, Gboard здається кращим. Для тих, хто хоче більше налаштувань, Flesky буде моїм вибором. Але для мене Gboard забирає додому торт.

By Cyber

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *