Якщо ви хочете зробити прохолодний Садовий домашній кінотеатр, але турбуєтеся про те, що відблиски та панелі будуть занадто тьмяними. Ось де з’являються телевізори з високою піковою яскравістю. Виміряна в ніт, пікова яскравість вимірює, наскільки яскравим може стати телевізор. Це життєво важливо, якщо у вас є хоч якась надія використовувати телевізор на відкритому повітрі.

У цьому списку зібрані деякі з кращих 4K OLED-телевізорів для зовнішнього використання, і всі вони мають досить високу пікову яскравість. Але навіть найяскравіший телевізор в країні не може конкурувати з повною силою сонця! Якщо ви збираєтеся використовувати телевізор на відкритому повітрі, встановіть місце, де телевізор може бути в тіні. Це може бути патіо або імпровізований намет. Просто де-небудь, де панель не бореться з прямими сонячними променями.

Буває досить важко визначити, які телевізори мають досить високу яскравість для використання на відкритому повітрі, і ми розуміємо: телевізор-це важлива покупка. Ось чому ми в TechEngage зібрали цей список, щоб допомогти вам зробити все правильно. Ось найкращі 4K OLED-телевізори для зовнішнього використання на Amazon на 2021 рік.

1. Sony X900H 55-дюймовий телевізор

Sony X900H 55-дюймовий телевізор: 4K Ultra HD Smart LED TV з HDR, ігровим режимом для ігор і сумісністю з Alexa-модель 2020
Плюс:

Підтримка HDR 10+
Пікова яскравість до 650 ніт, типова 500 ніт
Відмінний коефіцієнт контрастності
Афера:

Середні кути огляду
Для нашого першого вибору сьогодні у нас є 55-дюймовий OLED-телевізор Sony X900h. Весь ваш улюблений контент відображається в насиченому і реалістичному форматі 4K HDR. X900H спроектований з урахуванням якості зображення, доповненого повнорозмірним світлодіодом, дисплеєм Triluminos і технологіями динамічного діапазону X-Tended, що сприяють точному відображенню всього, що ви дивитеся і граєте.

Зірка шоу тут-це красива 55-дюймова OLED-панель з відмінною підтримкою HDR 10+, що приносить багаті і яскраві кольори. Sony X900H відмінно підходить для перегляду HDR-фільмів. Він має широку кольорову гаму для HDR і стає пристойно яскравим. Він має високий власний коефіцієнт контрастності в поєднанні з функцією локального затемнення повного масиву, яка виробляє глибокий і насичений чорний колір.

Sony X900H має досить хорошу технологію масштабування 4K, що працює на базі системи X1 system-on-a-chip. За допомогою цього додаткового умфа телевізор може без проблем масштабувати фільми з низькою роздільною здатністю, з відмінним видаленням тремтіння, якщо ви особливо схильні до втоми від тремтіння.

RTINGs зазначає, що цей телевізор має реальну пікову яскравість сцени 493 ніт, що робить його пристойно придатним для використання в добре освітленій кімнаті або затіненій області зовні. Як уже згадувалося раніше, якщо ваш план полягає в тому, щоб виставити цей телевізор на широкий прямий сонячне світло, вам не пощастило. Але якщо ви розумні про те, як ви захищаєте телевізор, ви можете мати чудовий досвід роботи на відкритому повітрі з X900H.

За ціною $ 998,00 цей телевізор, безумовно, недешевий. Але за якість зображення, високу яскравість і відмінну контрастність Sony X900H цілком коштує свого цінника.

 

2. TCL 55-дюймовий 6-серійний 4K UHD QLED телевізор

TCL 55-дюймовий 6-серійний 4K UHD Dolby Vision HDR QLED roku Smart TV-55r635, модель 2021 року
Плюс:

Відмінна бюджетна пропозиція
Міні-Світлодіодна панель QLED виглядає приголомшливо
Пристойна яскравість
Афера:

Погані динаміки
Менше середнього масштабування
Далі, щось значно дешевше від бюджетного телевізійного бренду TCL, 6-а серія-це доступний телевізор з першокласними характеристиками, щоб конкурувати з телевізорами за 1000 доларів більш відомих брендів. Технологія міні-світлодіодного підсвічування забезпечує безкомпромісний контраст, яскравість і однорідність. Технологія квантових точок ще більше підвищує продуктивність, забезпечуючи кращу яскравість і більш широкий обсяг кольору.

Як міні-Світлодіод порівнюється з OLED? Ну, контрастність і рівень чорного трохи поступаються OLED-панелям, але це, безумовно, компенсує їх по яскравості. І це не означає, що цей телевізор сутулиться, коли справа доходить до яскравих кольорів і глибокого чорного.

Що стосується яскравості, то QLED 6-ї серії коливається від 600 до 700 ніт пікової яскравості в режимі HD/SDR. Яскравості сприяє відмінний коефіцієнт контрастності телевізора, а повна Світлодіодна панель масиву і безліч зон контролю контрастності забезпечують велику універсальність рівня чорного.

Технологія масштабування-це те, де TCL, зрозуміло, трохи відстає. Хоча LG, Sony та Samsung мають бюджети НДДКР для розробки систем швидкого масштабування AI з швидкими чіпами, TCL все ще будує свої пропозиції. Новий механізм масштабування AIPQ дійсно покращує Старий вміст з меншою роздільною здатністю, але він, як правило, додає більше шуму та стирання кольорів у порівнянні, наприклад, з масштабуванням Sony. Якщо ви дивитеся багато вмісту 1080p і хочете його масштабувати, ви можете бути розчаровані цим. Але, оскільки все більше і більше вмісту випускається у форматі 4K (я маю на увазі, Doctor Who тепер працює у форматі 4K HDR!), проблема масштабування повинна ставати все менш і менш серйозною.

За ціною $ 778,00 цей телевізор значно дешевше аналогічних пропозицій конкуруючих брендів. Таким чином, якщо ви знаходитесь на ринку яскравого міні-світлодіодного телевізора, Tcl 6-Series-відмінний вибір.

 

3. Furrion Aurora Partial Sun Series 43 Inch Weatherproof

Furrion Aurora – Partial Sun Series 43-Inch Weatherproof 4K Ultra-High Definition LED Outdoor Television with Auto-Brightness Control for Outdoor Entertainment – FDUP43CBR
Плюс:

700nits пікової яскравості
Спеціаліст з зовнішнього телебачення
Погода запечатана
Афера:

Середнє колірне співвідношення і якість зображення
Цей Наступний Вибір-наш перший фахівець із зовнішнього телебачення. Від відносно невідомого бренду походить цей гігант телевізійної пропозиції. Екран надвисокої чіткості 4K забезпечує кристально чисте зображення і надяскраву картинку з роздільною здатністю в 4 рази більшим, ніж Full HD. Налаштуйтеся на більш високу роздільну здатність під сонцем, зірками і всім, що між ними. Дисплей має приголомшливу картинку з яскравістю 700 ніт. Датчик навколишнього світла з автоматичним регулюванням яскравості автоматично змінює рівень освітлення екрану, пристосовуючись до яскравих і темних умов для оптимального перегляду в будь-який час. Це робить цей телевізор видимим навіть при частковому сонячному світлі.

Часткового сонячного ефекту сприяє покриття антивідблиску, що зменшує відблиски від денного світла і робить його ідеальним для зовнішнього перегляду.

Завдяки атмосферостійкому корпусу IP54 телевізор спроектований таким чином, щоб витримувати суворий вплив ультрафіолетових променів, бруду, комах, вологості і справлятися з екстремальними перепадами температур. Цей телевізор створений для того, щоб з легкістю справлятися з екстремальними перепадами температур, будь то мінусові температури взимку або екстремальна спека влітку.

За ціною $1199,99 зовнішня продуктивність цього продукту дійсно коштує дорого, але за додаткові гроші Ви отримуєте надійний зовнішній телевізор для тіні або часткового Сонця.

 

4. SunBriteTV Weatherproof Outdoor 55-Inch Veranda (2nd Gen) 4K UHD HDR LED телевізор

SunBriteTV Weatherproof Outdoor 55-Inch Veranda (2nd Gen) 4K UHD HDR LED Tv – SB-V-55-4KHDR-BL Black
Плюс:

4K HDR
Зовнішнє телебачення
Афера:

Тільки для тіні
Телевізори SunBrite пропонують від 50% до 3 разів більш високу яскравість, меншу кількість відблисків і більш чітке зображення, ніж звичайні внутрішні телевізори. Це забезпечує ідеальний досвід перегляду в більш яскравому зовнішньому середовищі. Веранда використовує активний матричний TFT-світлодіодний дисплей для насичених кольорів. Хоча ви не отримаєте глибокий чорний колір OLED-дисплеїв, цей телевізор все одно буде виглядати фантастично зовні.

Краща технологія зображення з роздільною здатністю 4K UHD і повною підтримкою високого динамічного діапазону (HDR). HDR пропонує набагато ширшу кольорову гаму, ніж стандартні телевізори, що допомагає більш реалістично представляти кольори. Істинний HDR-екран Veranda забезпечує дивовижний контраст і яскраві кольори в півтіні відкритих просторів, все в ультра-високої чіткості 4k деталей.

Телевізори SunBrite спеціально розроблені для роботи з дощем, снігом, пилом, комахами, солоним повітрям, вологістю і екстремальними температурами. Внутрішні телевізори призначені для інтер’єрів з клімат-контролем. Підключення кабелів легко здійснюється за допомогою інноваційної атмосферостійкої кабельної системи введення SunBriteTV. Товсті прокладки ізолюють вологу, а також достатньо місця для зберігання багатьох популярних медіаплеєрів і потокових пристроїв.

Цей надміцний телевізор ідеально підходить, якщо ви шукаєте якісний HDR-телевізор, який можна використовувати в тіні на відкритому повітрі. Ідеально підходить для, як і його тезка, веранд або патіо кінотеатрів. Пряме світлодіодне підсвічування забезпечує більш яскраву і драматичну деталізацію зображення для поліпшення зовнішнього огляду.

З середнім рейтингом 4,4 зірки з 5, клієнти Amazon обожнюють цей продукт. Один щасливий клієнт пише:

– Обожнюю цей телевізор для нашого патіо! Весело мати друзів, щоб дивитися ігри на вулиці. Картинка дійсно яскрава в порівнянні з нашими внутрішніми телевізорами-що приємно, тому що її легко побачити. Ми встановили його в затіненому місці, яке закрито, але де він може потрапити під дощ або потрапити під розбризкувачі іноді. Телевізор, здається, побудований досить міцно. Він зроблений з металу і має двері в задній частині, де ви з’єднуєте всі кабелі, і він герметизує елементи, коли ви закриваєте його.”

За ціною, недоступною за ціною, цей відкритий телевізор, безумовно, поставляється за вищою ціною. Але якщо ви шукаєте герметичний телевізор для використання на відкритому повітрі, вам сподобається телевізор SunBrite.

 

Висновок

Отже, ось вам чотири чудових варіанти, якщо вам потрібно використовувати телевізор на відкритому повітрі. Якщо ви можете заощадити гроші, вам сподобається 43-дюймовий зовнішній телевізор Furrion Aurora. Хоча у нього немає плюсів OLED, зображення як і раніше різкі і мають пристойний коефіцієнт контрастності.

Тим не менш, TCL 55-дюймовий UHD QLED-телевізор стає пристойно яскравим і поставляється за супер доступною ціною. Це ідеальний універсальний телевізор для тих, хто шукає панель, здатну працювати в добре освітленому середовищі.

By Cyber

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *