Якщо ви створюєте домашню студію, щоб бути творчим під час цієї нової норми “перебування вдома”, одне з найважливіших речей, які вам знадобляться,-це пристойна пара студійних навушників. У той час як більшість споживчих навушників налаштовані на хороше прослуховування, наприклад, соло Beats, і приносять посилені баси і високі частоти, це жахливі еталонні навушники, оскільки ви не зможете налаштувати свою продукцію так, щоб вона точно відповідала “середнім” або “плоским” частотним характеристикам еталонних моніторів.

Ось тут-то і з’являються” збалансовані ” студійні навушники. Вони зроблені з плоскою частотною характеристикою, так що ви можете точно почути, що було записано, добре чи погано. Але на ринку все ще є сотні студійних навушників, і буває досить важко вибрати, на які з них виплеснути свої гроші. Ось чому ми в TechEngage зібрали цей список найкращих навушників для домашньої студії на Amazon на 2021 рік.

 

1. Напіввідкриті навушники Superlux HD 681

Динамічні напіввідкриті навушники Superlux HD 681
Плюс:

Відмінний, плоский звуковий відгук
Відкрита спинка, відмінне звукове зображення
Доступний
Афера:

Відкрита спина, тому не підходить для мікрофонних кабін
Стокові амбушюри незручні
По-перше, це фантастична цінова пропозиція від Superlux. Розгойдуючись на 35 доларів, не дозволяйте його скромному ціннику обдурити вас; ці навушники вибивають серйозний удар. Від OEM Superlux HD 681 виставляється рахунок в бюджетних студійних навушниках, щоб перевершити навушники в 5 або 6 разів за своєю ціною.

Керовані двома великими 50-міліметровими неодимовими драйверами, вони забезпечують відмінний удар звуку, а їх дизайн з відкритою спинкою забезпечує зоряну звукову сцену і дивно точну звукову візуалізацію за ціною. Ви можете точно визначити, де знаходяться інструменти в міксі, ідеально, якщо ви завзятий слухач музики, але це також допоможе вам відтворити тонкощі стереозображення на ваших треках.

Хоча є і мінуси наявності навушників з відкритою спинкою, і це витік звуку. Оскільки драйвери напіввідкриті (в основному з отворами в корпусі), звук просочується назовні. Якщо ви слухаєте в кімнаті з людьми, кожен зможе почути саме те, що ви слухаєте. Це стає ще більшою проблемою в кабіні мікрофона, оскільки все, що ваш талант відстежує в своїх вухах, вийде на вашу запис і зіпсує “чистий дубль”.”Ці навушники призначені для мікшування самостійно, а не для запису, так як мікрофон буде підбирати звук.

У порівнянні з більш дорогими парами навушників, такими як Sennheiser HD58x, Beyerdynamics DT 990 Pro і Phillips SHP9500, ці навушники все ще абсолютно стійкі, підкріплені їх неймовірним басовим відгуком. Вони яскраво звучать на високому кінці, так що якщо ви особливо чутливі до високих частот, як я, це може бути трохи болісно. Навушники теж жахливі; вони жахливі зі штучної шкіри і повинні бути негайно замінені на якісь супер зручні Велюрові/оксамитові амбушюри. Заміна АКГ К240 повинна підійти. Як тільки ви змінюєте колодки, ці навушники стають напрочуд зручними.

За ціною 39,95 долара ці навушники шалено доступні за ціною, і з цим дзвоном у них приголомшлива продуктивність. Якщо ви шукаєте на ринку дійсно якісну пару бюджетних студійних навушників, то Superlux просто приголомшливо.

 

2. AKG Pro Audio K240 Studio Over-Ear Навушники

AKG Pro Audio K240 STUDIO Over-Ear, напіввідкриті, професійні студійні навушники
Плюс:

Відмінна, збалансована звукова підпис
Відкрита спина, відмінне звукове зображення
Афера:

Відкрита спина, так що звук протікає
Середня якість збірки
AKG K240-це, по суті, те, що Суперлюкси є клоном без бренду. Отже, що Ви отримаєте, якщо візьмете оригінальну статтю? Це прямі нащадки оригінального AKG K240, який дебютував ще в 1970-х роках і досі зберіг той же культовий дизайн, оновивши якість звуку відповідно до 2020-ми роками.

Однією з найсильніших сторін K240s є його фантастична нейтральна вокальна реакція, особливість, яка необхідна, коли справа доходить до вокального мікшування. При освоєнні подкасту останнє, що вам потрібно, – це навушники, які не точно відстежують ваші голосові записи, так як ви можете надмірно або недостатньо вирівняти свої записи, зіпсувавши свій мікс.

Басовий відгук на цих навушниках менш виражений і акцентований. Якщо ви виходите з навушників, таких як Raycons або Beats, ви можете подумати, що їх не існує. Суперлюкси мають більш різкий бас, якщо вам потрібні хороші навушники для прослуховування, а також студійні банки, але в мікшерній кабіні ці в цілому більш плоскі Навушники можуть бути вам більш корисні.

За ціною $ 69,00 ці навушники все ще дивно доступні для пари культових студійних навушників відомого бренду. Якщо у вас немає багато грошей, але вам потрібно щось трохи більш добре побудоване, ніж Superlux, AKG K240-це чудовий спосіб піти.

3. Philips SHP9500 HiFi Precision Stereo Over-Ear Навушники

Philips Audio Philips SHP9500 HiFi Precision Stereo Over-Ear Навушники (Чорний)
Плюс:

Відмінна якість звуку
Зоряна звукова сцена
Зручний
Доступний-Іш
Афера:

Менш виражений бас для слухачів
Менше деталей, ніж дорожчі банки
Philips SHP9500s – це більше пара навушників для слухачів, ніж кінцева студійна пара, але вони дійсно забезпечують один з кращих варіантів відкритої задньої звукової сцени менш ніж за 200 доларів.

Ці навушники, оснащені двома великими і яскравими 50-міліметровими неодимовими драйверами, забезпечують повний спектр звуку. Звуковий профіль все ще досить збалансований для використання в студії; хоча бас може бути, хтось схиляється до будь-кого, хто шукає додатковий удар.

Музична вистава абсолютно прозоро, і вони розкривають все так, як повинно було звучати. Вони не обманюють вас, змушуючи розфарбовувати музику. Звук цих навушників добре сфокусований на середніх частотах, а вокальне виконання в цих банках воістину феноменально. При мікшуванні треку або мастерингу запису вони відмінно підходять для точного відтворення вашої музики, надаючи впевненість в критичному налаштуванні ваших треків.

Philips SHP9500 має низький опір 32 Ом. Ми не знаходимося на території, де нам потрібні зовнішні підсилювачі або цапи, і вони будуть звучати чудово, підключені безпосередньо до Вашого комп’ютера без будь-яких проблем. Вони все ще з відкритою спиною, так що в кабіні звукозапису їм не місце.

За 73,99 долара ці навушники намагаються торгувати ударами з нескінченно більш дорогим Sennheiser HD600, і за цю ціну вони роблять кілька серйозних ударів по старому приятелю Сенні.

 

4. Аудіо-техніка ATH-M40x

Audio-Technica ATH-M40x професійні студійні моніторні навушники, чорні, з ультрасучасною інженерією, 90-градусні поворотні навушники, професійні амбушюри / Наголов’я, Знімні Кабелі в комплекті
Плюс:

Плоска звукова сигнатура
Закрита спина, добре підходить для звукозаписної кабіни
Афера:

Висока сила затиску
Наступним у нашому сьогоднішньому списку, нарешті, стоять закриті навушники, на цей раз від Audio-Technica. Як молодший брат споживчого” mid-fi ” darling, ATH-M50X, M40Xs набагато більше орієнтовані на студійну роботу і еталонні навушники. Вони виграють від загального більш плоского звукового підпису, ідеально підходить для студійного використання.

Керовані двома великими 40-міліметровими рідкісноземельними драйверами, навушники circumaural design окреслюють контури навколо вух для відмінної звукоізоляції в гучних умовах. Налаштовані плоско для неймовірно точного контролю звуку у всьому діапазоні частот, вони відмінно підходять для критичного прослуховування.

З імпенденцією 35 Ом ці навушники неймовірно прості в управлінні. У міру того як ми повземо далі вгору по ціновій драбині, ми починаємо бачити навушники, які значно складніше запустити. Чим вище ом, тим важче буде працювати, і вам знадобляться зовнішні навушники, підсилювачі або ЦАП. Однак ATH – 40x легко буде звучати чудово, підключений до вашої материнської плати або прямо до слабкого ЦАП вашого ноутбука.

Вони закриті, так що у вас буде значно менше проблем з витоком звуку. Ви можете зручно використовувати їх в мікрофонній кабіні, або, можливо, ви хочете використовувати їх в радіостудії або в режимі прямої трансляції. Тобі буде добре піти з цими банками.

За ціною 99,00 долара вони підкрадаються до дорогої сторони, і ось що я вам скажу: раніше вони були дешевше. Але, якщо ви можете захопити їх на розпродажі, вони все одно дуже цінні. Якщо ви шукаєте пару закритих навушників, які все ще мають пристойну звукову сцену, ви будете добре вражені Ath M40X.

5. Професійні студійні навушники Sony Mdr7506

Sony Mdr7506 професійні навушники з великою діафрагмою
Плюс:

Відмінний, точний звук
Культовий дизайн
Афера:

На вусі, а не над вухом, може бути незручно після довгих сеансів
Кабель незнімний.
Ці банки Sony Studio є абсолютною класикою в студійному світі. Вперше випущена у великому старому 1991 році, версія 2020 року цих стандартних навушників практично ідентична навушникам Sony, що з’явилися на сцені на початку 90-х.

Оснащені досвідченими 40-міліметровими драйверами Sony, вони є королем, коли справа доходить до плоского звукового підпису, дозволяючи їм точно відтворювати частоти, необхідні для критичної звукової роботи.

Для басових головок ці навушники не підходять. Хоча більшість з цих навушників повинні уникати тих, хто любить гучні баси (особисто не мій стиль), їм особливо не вистачає низькочастотного удару” висококласних ” споживчих навушників для прослуховування. Звукова сигнатура Sony яскрава і потрійна.

В основному Пластикова збірка не здивує нікого зі стояком за якість збірки, але вони виглядають по-справжньому і відчувають себе як вдома в будь-якій студії. Вони досить маленькі, особливо в порівнянні з усіма навушниками над вухом в цьому списку, тому ідеально підходять для маленьких голів. Ці навушники знаходяться на вусі, так що, хоча це робить чудеса для переносимості, після довгих сеансів мікшування ви відчуєте, як ці подушечки тиснуть на ваші вуха.

За ціною 96,76 долара це досить доступні студійні навушники, які абсолютно обожнюють професіонали. Якщо ви знаходитесь на ринку компактних і чудово звучать еталонних студійних навушників, Sony MDR7506-це хороший ретро-спосіб.

 

6. Beyerdynamic DT 770 PRO

beyerdynamic DT 770 PRO 80 Ohm Over-Ear Studio навушники чорного кольору. Закрита конструкція, дротова для професійного запису та моніторингу
Плюс:

Зручні Велюрові амбушюри
Зоряний, точний звук
Відмінна звукова сцена для закритої спини
Афера:

Дуже дорого в США.
Ще однією абсолютною іконою в світі студійних навушників є абсолютно Зоряний Beyerdynamic DT 770 Pros. Ця пара навушників із закритою спинкою хвалиться як одна з найбільш “відкритих” і деталізованих закритих банок в країні. Благословенний величезною звуковою сценою завдяки своїм втопленим навушникам, що додають відстань між 50-міліметровими драйверами і вашими вухами, Ви отримуєте всі переваги студійної пари навушників з відкритою спинкою без прикрої витоку звуку і супер-різких високих частот, якими славляться відкриті спини.

Навушники DT 770 PRO залишаються найкращим вибором для музичних продюсерів, звукорежисерів і користувачів мовлення і міцно зарекомендували себе в студіях по всьому світу. Плоский звуковий профіль відмінно підходить для критичної роботи зі звуком, але пробивний і спрямований басовий відгук робить ці навушники відмінними для прослуховування hi-fi і повсякденного використання. Вони не “забарвлюють” звук, в той час як багато споживчі навушники дозволяють басу каламутити середні і високі частоти.

Ці навушники чудово зручні, а ці прекрасні Велюрові амбушюри роблять мрією тримати ці банки прив’язаними до голови годинами безперервно. Зусилля затиску не надто великі, тому вони спираються на ваші вуха, а також досить добре ізолюють шум.

Існує кілька версій цих навушників, які відповідають тому, наскільки важко керувати кожним з них. Два найпопулярніших варіанти-80-омна модель і 250-омна модель. Як правило, чим вище імпенденс, тим потужніше підсилювач, який вам знадобиться для його запуску. Різниця між 80-омним і 250-омним варіантами в якості звуку незначна, і вам краще скористатися додатковою зручністю 80-х. однак навіть при 80 Омах Ви отримаєте максимальну віддачу від цих навушників; вам знадобиться зовнішній підсилювач. Хороший інтерфейс або мікшер, такий як Focusrite Scarlett, підійде, але якщо ви хочете використовувати його зі своїм телефоном, вивчіть, Чи можете ви отримати підсилювач для навушників Fiio.

Beyerdynamic-німецька компанія, і тому для європейців ці навушники набагато простіше дістати. За ціною $159,00 ці навушники коштують дорого через низьку пропозицію, але якщо ви можете отримати їх за хорошою ціною, то DT 770S так само Легендарні, як і виглядають.

 

7. Студійні навушники Beyerdynamic DT 990 Pro з відкритою спинкою

Beyerdynamic 459038 DT 990 PRO відкриті студійні навушники
Плюс:

Відмінна звукова сцена
Пробивний, акцентований бас і деталізовані високі кінці
Точна плоска реакція
Афера:

Дійсно важко знайти в США
Двоюрідний брат з відкритою спиною до попереднього запису в цьому списку не потребує представлення. Протягом багатьох років Beyerdynamic була улюбленицею світу аудіофілів hi-fi з однієї-єдиної причини: DT 990s Надер абсолютну дупу.

Для довідкової та студійної роботи стереозображення на них є фантастичним, дозволяючи вам точно змішувати і панорамувати елементи на вашому треку з точністю до точки. Незважаючи на те, що вони досить пробивні, щоб дати пристойний досвід суббаса, якщо ви шукаєте навушники, щоб розбити повіки, слухаючи саб-краплю або постійну дриль, ці навушники не для вас (як і інші в цьому списку, але Ей, це все ще важливо відзначити. Ідіть купуйте Beats you Bass heads).

Якщо ви слухаєте для особистого задоволення, ці навушники дійсно очищаються за допомогою невеликого еквалайзера. Підвищуючи баси і максимуми, створюючи цю бажану форму “V”, ці навушники оживають для особистого задоволення. Аудіофіли налаштували ці банки до смерті, і швидкий пошук в Google знайде вам кілька пристойних пресетів еквалайзера. Хоча, пограйте з настройками самі, і ви знайдете те, що Вам подобається.

Комфорт практично ідентичний DT 770S, з тими ж чудовими велюровими подушечками. У вас є ті ж самі варіації імпенденції, хоча 80 Ом, будучи найпопулярнішими, роблять їх дуже важкими для пошуку в США.

За ціною $159,00 за 250-омний варіант вони забезпечують хороший баланс ціни і продуктивності. При більш високих цінах ви досягаєте точки зниження віддачі, і хоча навушники дійсно стають краще, ніж ці, Ви платите більше за кожне поступове поліпшення.

8. Професійні навушники Sennheiser HD 600 з відкритою спинкою

Sennheiser HD 600 Open Back професійні навушники
Плюс:

Культовий дизайн
Відмінна якість збірки
Еталонний, точний і насичений звук
Афера:

Е-Е, дорогий, чувак.
Деякі називають ці навушники твором мистецтва. Деякі хвалять їх як батька своїх дітей, і я впевнений, що там є культи HD 600. DankPods на YouTube називає їх Hur-Dur-Six-Hundos від Ol ‘ Mate Senny (якщо ви Загуглите їх, вони з’являться, повірте мені). Ікона в аудіофільському і професійному аудіосообществе, і з поважної причини, якщо ви хочете отримати кращі топові еталонні навушники з відкритою спинкою, Sennheiser HD 600-це легендарний вибір.

Ці навушники створені для справжніх аудіофілів. Завдяки відкритій циркумауральній конструкції, оптимізованим для комп’ютера магнітам і алюмінієвим голосовим котушкам ви ніде не знайдете більш чистого і чіткого стереозвуку. Відкрита сітка в цьому класичному овалі Sennheiser забезпечує багату і широку звукову сцену, за яку люблять відкриті спини.

HD 600-це еталонні еталонні навушники для оцінки, міксів, майстрів і навіть інших аудіокомпонентів. Багато рецензентів використовують їх як еталон для тестування всіх інших навушників. Використовуючи прогресивні технології виробництва Sennheiser і комп’ютерну оптимізацію перетворювачів, він ідеально поєднує мистецтво звуку з наукою про нього.

Вони також неймовірно красиві. Стандартний HD 600 виглядає чудово, але з мармуровою обробкою вони виглядають ще краще. Незважаючи на те, що він майже повністю побудований з пластику, конструкція HD 600-series є однією з найбільш надійних і довговічних.

При номінальній напрузі 300 Ом ці навушники являють собою дійсно дороге прес-пап’є без правильного підсилювача для навушників. Отримання підсилювача, такого як Fiio, або використання хорошого мікшера або аудіоінтерфейсу дозволяє вам отримати максимальну віддачу від цих дивовижних навушників.

За ціною 329,95 долара HD 600S ні в якому разі не дешеві. Це для людей, які хочуть самого преміального і дорогого аудіофіла в минулому. Якщо у вас є зайві гроші, купуйте HD 600 і надішліть мені листівку з поясненням, як сильно ви його любите. Вони настільки гарні, що ви не зможете встояти.

 

9. Навушники Beyerdynamic DT 1990 Pro Open Studio

Навушники beyerdynamic DT 1990 Pro Open Studio
Плюс:

Відмінна металева конструкція преміум класу
Напіввідкрита, відмінна звукова сцена
Заразливо преміальний
Афера:

Дуже, дуже, дуже дорого
Напевно, не варто
Якщо у вас є практично необмежені гроші, наприклад, якщо ви син або дочка нафтового магната (або якщо ви самі нафтовий магнат, я не засуджую. Якщо ви інвестуєте в сонячну та вітряну енергію, мій хлопець), то вам знадобляться найдорожчі навушники, які ви можете отримати, Чи не так?

Це не Символи статусу. Ніхто за межами аудіофільського світу не знає, хто такий Beyerdynamics. Але ви будете знати, хто вони, і ви будете знати, чому ваші навушники звучать так, ніби вони були зроблені самим Зевсом.

Басс? Різкий, прямий і підкреслено виразний. Середні? Деталізований з великим поділом інструментів. Максимуми? Іскристий і яскравий. Ці навушники звучать абсолютно фантастично, незалежно від того, яку музику ви слухаєте.

Ці навушники побудовані як абсолютний резервуар з металевим корпусом, який відмінно відчуває себе в руці. Плюшева шкіряна пов’язка зручно сидить на голові. Амбушюри зроблені з піни пам’яті і обгорнуті сірим велюром, що робить їх дуже зручними для тривалого використання.

Beyerdynamic DT 1990 Pro оснащений одним міні-XLR-з’єднанням на лівому навушнику. Beyerdynamic поставляє DT 1990 Pro з двома кабелями: один 3-метровий прямий кабель і один 5-метровий спіральний кабель.

DT 1990-х років-це виняткова пара професійних банок, які сподобаються будь-якій дитині нафтового магната. У студії вони не самі плоскі, нейтральні за звучанням і страждають від злегка втоплених середніх частот, так що майте це на увазі, якщо ви робите надкритичну звукову роботу.

 

By Cyber

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *