Зробити ідеальне Селфі-непросте завдання. Instagram і Facebook вимагають зусиль, досвіду і декількох невдалих спроб, щоб отримати майже ідеальну фотографію, яка принесе вам всі ці бажані лайки.

Відмінне Селфі вимагає більшого, ніж просто хороша поза. Правильне додаток для Селфі може творити чудеса для вас і змушує вас виглядати чудово всього одним клацанням миші. Якщо ви шукаєте найкращі програми для Селфі, ви можете перевірити цей список, який ми зібрали для смартфонів Android. Ось наші найкращі вибори:

1. Ретрика

Додаток Retrica
Retrica пропонує широкий спектр фільтрів і опцій настройки, які повинні бути у Додатки для Селфі-камери. Крім того, він добре спроектований і дозволяє дзеркально відображати фотографії, зроблені з фронтальної камери.

Від новачків до майстрів телефонної фотографії будь-який бажаючий може легко користуватися цією програмою. Більше 100 фільтрів легко вибрати і знайти, а також дозволяють поліпшити ваші фотографії за допомогою відео, GIF-файлів і колажів прямо в додатку. Facebook і Instagram, хоча ви повинні зв’язати ці облікові записи з Retrica, щоб отримати доступ до цієї функції.

2. Snapchat

Логотип Snapchat
Snapchat розвивався протягом багатьох років. У додатку є величезна кількість фільтрів для обличчя, які можуть скрасити ваш день. Хто зараз не любить Snapchat? Це одне з найпопулярніших додатків для соціальних мереж в Інтернеті. Він використовує розпізнавання обличчя та AR для виявлення вашого обличчя та застосування фільтрів. Ви можете зберегти Селфі відразу після їх прийняття або поділитися ними з друзями на Snapchat, який зникне через 24 години. Ви навіть можете знімати відео та редагувати їх з вашого чудового вбудованого редактора. Ця програма-це більше, ніж просто програма для селфі, але вона заслуговує на перше місце в нашому списку найкращих програм для Селфі для Android.

 

3. Камера краси і фільтра B1612

Додаток для Селфі B612
Як і Retrica, B1612-це чудовий додаток для селфі з декількома варіантами фільтрів. Деякі люди люблять використовувати фільтри; хоча вони роблять свої фотографії надмірно відредагованими, це все ще одне з улюблених додатків людей. B1612 пропонує широкий спектр відмінних фільтрів та інших функцій, таких як програмне забезпечення для поліпшення шкіри, можливість створювати музичні кліпи та навіть можливості формування обличчя, які дозволяють зменшити області вашого обличчя та тіла, які ви знайдете менш ніж приємними.

 

4. Камера Cymera

Логотип камери Cymera
Коли я вперше завантажив Cymera, це було схоже на повноцінне додаток для редагування, більше, ніж просто додаток для Селфі-камери для Android. Додаток дозволяє прикрашати ваші фотографії фільтрами і наклейками, створювати колажі, використовувати інструменти редагування для розгладження шкіри і навіть додавати макіяж прямо в додаток.

 

Ви можете змінити фільтри, Додати наклейки, змінити макет колажу зображень, свою посмішку, зробити своє обличчя V-подібним і додати текст до ваших фотографій. Ви також можете створювати зображення з регульованою яскравістю, контрастністю і насиченістю. Ця програма також пропонує ефекти, специфічні для конкретних подій.

 

5. Camera360

Логотип камери 360
Camera360-це програма для вибору редакторів у магазині Google Play. Як випливає з назви, це додаток пропонує безліч функцій, а також може бути використано в якості фоторедактора і додатки для Селфі-камери.

Camera360 пропонує професійні інструменти редагування з наклейками і фільтрами для ваших фотографій. Відеоефекти роблять це додаток ще більш привабливим. Користувачі можуть створювати фото сітки і колажі, мультяшні ефекти і навіть змінювати форму своїх рис обличчя всього декількома клацаннями миші і свайпами.

 

6. Солодке Селфі

Солодка Селфі камера
Sweet Selfie-це популярний додаток для Селфі-камери, який заслуговує місця серед кращих Селфі-додатків для Android. Він може зробити набагато більше, ніж просто робити селфі з фільтрами. Додаток має вбудований редактор для редагування ваших слідів від прищів без будь-яких слідів. Як і багато інших додатків, перерахованих тут, він дозволяє додавати макіяж і вибирати стилі макіяжу, але це додаток має щотижневі оновлені списки нових стилів макіяжу.

7. Цукеркова камера

Логотип Candy camera
З сотнею мільйонів завантажень і рейтингом 4,4 зірки в Google Play Store Candy Camera заслуговує місця в списку кращих додатків для Селфі для Android. Candy Camera дозволяє вам накладати фільтри не тільки на ваші селфі, але і на ваші відео.

Додаток пропонує функції краси, наклейки, творець колажів та інші косметичні хитрощі для чудових селфі. Candy Camera також є додатком для вибору редакторів в Google Play.

 

8. Instagram

Логотип Instagram
Instagram пішов так далеко і став більш популярним, ніж Snapchat, але він все ще відстає від нього з точки зору надання функцій. Хоча редактор камери додатка набагато краще, ніж раніше, йому все ще потрібно багато роботи, щоб наблизитися до Snapchat. Хоча Instagram може пропонувати кращі фільтри для постів і мати велику базу користувачів, фільтри не так креативні, як Snapchat.

 

Instagram дійсно має чудову колекцію фільтрів та фільтрів для обличчя / масок, а також можливість змінювати освітлення, чіткість та колірний тон фотографій. Від бумерангу до створення колажів Instagram все ще є чудовим інструментом для наркоманів соціальних мереж. Тепер ви можете додати текст на своє Селфі або використовувати нові маски, доступні на правому свайпі з вашої стрічки Insta.

Якщо ви любитель Селфі, вирушайте в app store і скачайте ці чудові програми для Селфі. Ми склали список з цих топ – 8 Селфі-додатків, і тепер ваша черга натискати красиві Селфі.

By Cyber

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *