З більш ніж 30 000 годин нового вмісту, завантаженого на YouTube щогодини, платформа обміну відео, що належить Google, є чудовим сховищем аудіоконтенту та має майже нескінченну бібліотеку музики, подкастів та звуків для прослуховування. За допомогою YouTube Premium сайт дозволяє завантажувати відео для перегляду в автономному режимі. Але чи знаєте ви, що є багато безкоштовних способів завантажити і зберегти музику і звуки з YouTube?

За допомогою цих конвертерів ви можете копіювати аудіо з будь-якого відео YouTube, і ці інструменти перетворять їх в зручний mp3-файл, так що ви можете слухати свою пісню або подкаст в автономному режимі або навіть передавати його на свій смартфон або MP3-плеєр, щоб слухати на ходу!

Читайте також: Кращі безкоштовні конвертери YouTube в MP4

З такою кількістю конвертерів в Інтернеті може бути складно вибрати, кому з них довіряти. Хоча багато з них ефективні і прості у використанні, деякі конвертери можуть бути пронизані рекламою або навіть встановлювати віруси або шкідливі програми на ваш комп’ютер. У цьому раунді ми розглянемо кращі надійні конвертери YouTube в MP3, щоб ви могли відразу ж швидко і безпечно завантажити свою улюблену музику і подкасти.

Пам’ятайте: завантаження та конвертація відео без дозволу творця контенту суперечить умовам надання послуг YouTube. Будь то пісня або подкаст, рекомендується перевірити, чи дозволяє Правовласник завантаження з YouTube.

Настільні програми
Ці інструменти вимагають, щоб ви завантажили і встановили їх на свій комп’ютер для використання. Вони, як правило, швидше, так як перетворення обробляється процесором вашого комп’ютера, а не віддаленим сервером, як їх браузерні аналоги, і тому корисні, якщо у вас є багато відео для перетворення в MP3. Якщо ви хочете конвертувати тільки одне або кілька відео, ви можете знайти онлайн-конвертери більш корисними. Прокрутіть сторінку вниз, щоб побачити наші рекомендації для них.

1. 4k YouTube в MP3

4k YouTube в Mp3
Плюс:
Легке і просте у використанні додаток
Підтримка масового завантаження
Підтримка форматів Mp3, M4a, Ogg
Зберегти в будь-який каталог
Встановіть якість звуку
Афера:
Потрібен час для завантаження і подальшого перетворення відео в mp3
Тільки 30 завантажень у безкоштовній версії

4K YouTube to MP3-це кращий безкоштовний завантажувач, який ви можете використовувати для перетворення відео на YouTube в формат .mp3. Ви можете легко завантажувати і конвертувати файли за допомогою цього інструменту. Просто скачайте і встановіть 4k YouTube в MP3 на свій комп’ютер і вставте посилання на відео YouTube, яке ви хочете конвертувати. Додаток почне завантаження і займе деякий час в залежності від підключення до Інтернету.

Після завершення завантаження настільний додаток перетворює відео в формат. mp3 протягом хвилини. З безкоштовною версією ви можете завантажувати і конвертувати тільки 30 відео в день. Ви також можете змінити якість в Налаштуваннях і вибрати потрібний формат звуку.

2. Безкоштовний завантажувач YouTube

Безкоштовний завантажувач YouTube
Плюс:
Легке і гладке нанесення
Швидкі завантаження
Багато варіантів формату також можуть завантажувати відео
Афера:
192 Кбіт / с аудіо заблоковано за платною стіною ” Pro Version”
Установник в комплекті з додатковим сміттям
Немає підтримки пакетної завантаження плейлистів у безкоштовній версії
По-перше, це безкоштовний завантажувач YouTube, чудово корисна назва для дуже простого у використанні Програми. Ця програма для Windows легко завантажує відео з YouTube без будь-яких збоїв і працює набагато швидше, ніж багато онлайн-конвертери. Крім конвертації з YouTube в MP3, цей інструмент також може завантажувати відео MP4 до 1080p і з частотою 60 кадрів в секунду.

З розміром програми в цілому 33 МБ, Free youtube Downloader-це надзвичайно легке додаток. Завдяки своєму мінімалістичному дизайну без надмірностей цей інструмент неймовірно простий в освоєнні і ідеально підходить для довгострокового компаньйона по перетворенню YouTube в MP3.

Хоча, якщо ви шукаєте Hi-res аудіо, вам доведеться викласти $1,49 за pro-версію, щоб завантажити її зі швидкістю 192 Кбіт / с, оскільки безкоштовний пакет обмежений 128 Кбіт / с MP3-файлами з нульовою підтримкою будь-яких більш високих швидкостей передачі, таких як 320 кбіт / с.Аудіофілам, можливо, доведеться шукати свої аудіо-завантаження на YouTube в іншому місці.

За допомогою спеціального додатка для Windows, подібного до цього, було б непогано побачити підтримку завантаження цілих списків відтворення у безкоштовній версії free YouTube Downloader. Вставляти окремі URL-адреси може стати досить утомливо, і ті, хто не готовий розщедритися на пакет “Pro”, будуть розчаровані, побачивши, що немає рішення для пакетної завантаження.

Крім того, якщо ви вирішите завантажити це програмне забезпечення, слідкуйте за небажаним додатковим програмним забезпеченням в завантажувачі. Будь ласка, переконайтеся, що ви вибрали “відхилити” для будь-якого стороннього сміття, який установник кидає вам. Хоча це, як правило, звичайна практика для вільного програмного забезпечення, щоб уникнути засмічення вашого комп’ютера шкідливими програмами, Зверніть пильну увагу при запуску програми установки.

Підсумок: хоча завантаження цього інструменту не має особливого сенсу, якщо ви хочете конвертувати тільки одне відео в mp3-файл, якщо вам потрібна програма Windows для перетворення багатьох відео, важко зрівнятися зі швидкістю і простотою використання безкоштовного завантажувача YouTube.

3. Безкоштовний конвертер YouTube в mp3 від NotMP3

Плюс
Абсолютно безкоштовно
Простота у використанні
Ніякої реклами або комплектного програмного забезпечення
Дозволяє виконувати пакетне завантаження
Необмежена кількість завантажень
Завантажує цілі списки відтворення та канали YouTube
Афера
Базовий набір опцій
Перевага
Серед безлічі конкурентних рішень безкоштовний конвертер YouTube в mp3 від NotMP3 має широкий спектр великих переваг:

Безкоштовний конвертер YouTube в MP3 абсолютно безкоштовний. Всі функції доступні користувачеві відразу після установки. Ні преміум-версії, Ні звичайної версії, Ні пробного періоду.
Це програмне забезпечення надзвичайно швидко. Оптимізований вихідний код дозволяє вам працювати так швидко, як дозволяє ваше інтернет-з’єднання.
Програма підтримується, це довгостроковий проект. Тому оновлення обов’язково будуть, і будь-які зміни в YouTube не призведуть до зупинки функцій.
Дистрибутив скачується тільки з офіційного сайту. Всередині безумовно немає вірусів, шкідливих програм, прихованих процесів, що завантажують оперативну пам’ять непотрібними функціями. Це офіційний продукт від розробника.
Процес дуже добре візуалізований. Ви можете спостерігати за процесом перетворення в режимі реального часу. Індикатор виконання показує все графічно, а цифри показують відсотки, що залишилися до завантаження. Кожна пісня забезпечена мініатюрою з кліпу, який є основним джерелом звукової доріжки.
Широкий вибір якісних варіантів. Дослідження показують, що люди використовують тільки WAV і MP3, тому тут доступні тільки ці два формати. Ви можете вибрати найбільш зручну швидкість передачі даних, включаючи 96, 128 або 160 кілобіт в секунду. Але це безпосередньо залежить від вихідної якості файлу, завантаженого на YouTube його творцем.
Інтерфейс простий і зрозумілий, а мінімальні налаштування дозволяють використовувати його в повній мірі. Це найкраще рішення для користувачів початкового рівня.
Ви можете гнучко керувати треками, відтворювати їх, призупиняти, видаляти при необхідності. Це дозволить відстежувати вашу бібліотеку завантажених файлів.
Після замовлення будь-який з треків доступний в автономному режимі. Програмне забезпечення може грати роль високоякісного поворотного столу з простим управлінням.
Програма доступна для користувачів всіх операційних систем сімейства Windows, починаючи з версії 7. Установка здійснюється буквально в 1 клік, ніяких складних кроків немає, потрібно просто дочекатися закінчення процесу.
Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий. Він не перевантажений графікою, спливаючими оголошеннями та іншими елементами. Завантажуйте тільки ваші улюблені треки і повний контроль.
Підсумок: цей конвертер об’єднав в собі всі найкращі побажання користувачів, які раніше скаржилися на різні недоліки конкурентних продуктів. Незважаючи на невелику кількість функцій, Free YouTube to MP3 Converter-це дуже гнучка програма. Користувач може зберегти опис рецепта або послідовність дій з навчального відео. Для цього використовуйте найнижчий бітрейт, щоб заощадити місце в пам’яті пристрою. Ви також можете зберегти аудіокниги, різні навчальні тексти для дітей та іншу корисну інформацію.

4. Конвертер 4k YouTube в MP3

Конвертер 4k YouTube в MP3
Плюс:
Дуже швидкий і багатофункціональний
Підтримка до 320 кбіт / с
Також можна конвертувати в файли M4A і OGG
Включає в себе вбудований плеєр
Афера:
Завантаження списків відтворення заблоковано за платним екраном ” Pro”
Нестабільний, схильний до збоїв
Далі у нас є ще один спеціальний додаток: 4k YouTube to MP3 Converter. На відміну від останнього запису, цей інструмент підтримує 320kbps і тому дозволяє копіювати аудіо з відео в майже оригінальній якості, ідеально підходить для аудіофілів!

Існує невелика, але помітна крива навчання, коли ви починаєте користуватися цією програмою, причому переваги усіяні складними функціями, які недосвідчені користувачі можуть знайти лякаючими. Але після деякої практики користувачі оцінять швидке завантаження. Для користувачів з повільним інтернетом цей інструмент включає в себе обмежувач швидкості завантаження, щоб запобігти використанню вашої смуги пропускання цим завантажувачем.

Цей інструмент поставляється з вбудованим плеєром, так що ви можете відтворювати завантажені треки прямо з програми. Хоча було б непогано побачити функцію перемішування, якби я використовував її замість обраного мною медіаплеєра.

З додатковими функціями поставляється більший розмір завантаження. Якщо у вас повільний Інтернет, установка цієї програми може бути болючою через її інсталяційний файл 77 МБ. Якщо у вас не так багато вільного місця на вашому пристрої, можливо, цей інструмент не найкращий вибір для вас. Тим не менш, 4k YouTube to MP3 має дуже чистий установник, який не намагається встановити будь-які віруси або додаткові небажані програми на ваш комп’ютер.

Як і попередній запис у цьому списку, завантаження списків відтворення заблоковано за оновленням преміум-версії. Хоча цей інструмент значно дешевше – 15 доларів за довічну ліцензію. Крім того, під час мого тестування програма кілька разів падала на мене. Тому користувачі можуть вважати цю програму нестабільною.

Підсумок: як і у випадку з безкоштовним завантажувачем YouTube, немає особливого сенсу завантажувати цей інструмент тільки для того, щоб конвертувати одне відео YouTube і з його великим розміром Завантаження, тим більше з цим інструментом. Але з підтримкою 320 кбіт / с, настільки ж швидким завантаженням і вбудованим плеєром 4k YouTube to MP3 є більш спеціалізованим інструментом Завантаження, ніж його конкурент.

5. Безкоштовний конвертер YouTube в MP3

Безкоштовний конвертер YouTube в MP3
Плюс:
Дуже простий у використанні
Афера:
Завантаження з безкоштовною версією відбувається повільно
Дуже обмежені варіанти формату з безкоштовною версією
Заблокований до 128 Кбіт / с і немає підтримки плейлиста в безкоштовній версії
Завдяки своєму чистому і простому у використанні інтерфейсу Free YouTube to MP3 Converter спочатку є дуже перспективним інструментом для завантаження YouTube в MP3. На жаль, багато функцій, які ми очікуємо від конвертера, заблоковані за платною стіною.

Як і у всіх попередніх записах, завантаження списку відтворення також обмежується преміум-версією. Але швидкість завантаження також обмежена цим інструментом. Це призводить до дуже повільних завантажень, які займають абсолютний вік, щоб закінчити. З безкоштовною версією ви заблоковані на 128 Кбіт / с MP3-файлів, і на відміну від безкоштовного завантажувача YouTube, цей інструмент не дозволяє конвертувати їх в OGG або AAC.

Однак установка цього конвертера дуже чиста і не намагається встановити будь-які небажані програми або віруси.

Підсумок: якщо ви не готові розщедритися на преміум-версію, то цього інструменту не вистачає можливостей конкурувати з іншими конвертерами в Інтернеті. Обмеження швидкості завантаження є вирішальним фактором, і, незважаючи на його Зручний дизайн, інші записи в цьому списку є кращими рішеннями для перетворення MP3.

Онлайн Конвертери
Замість того, щоб вимагати їх встановлення на вашому комп’ютері, ці інструменти працюють повністю у вашому веб-браузері. Вони, як правило, страждають від більш повільної швидкості завантаження та перетворення, але компенсують це зручністю в одноразових конверсіях, і оскільки вони засновані на Інтернеті, їх можна використовувати для завантаження аудіо YouTube прямо на ваш телефон Android!

6. Converto.io

Конверто відео конвертер
Плюс:
Простий і зручний інтерфейс
Потужний редактор тегів ID3 і тример
Додати обкладинку альбому з мініатюри
Афера:
Ніяких параметрів якості або інших аудіоформатів
Багато реклами і неприємних спливаючих вікон.
Для першої з цих онлайн-рекомендацій, Converto.io це дуже потужний сервіс для копіювання аудіо з відео YouTube в MP3. Його чистий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс забезпечує приємний користувальницький досвід, а великі кнопки роблять його дуже простим у використанні на сенсорному екрані телефону.

При завантаженні з цього веб-сайту натискання на значок налаштувань показує Converto.io вбивчі функції: редактор тегів і вбудований тример. Якщо ви хочете поділитися з друзями тільки певним фрагментом пісні або саундбайтом подкасту, за допомогою цього тріммера ви можете швидко вирізати відео на свій смак. Можливість редагувати теги ID3, такі як виконавець, назва треку і Назва альбому, дійсно цінується, щоб переконатися, що треки правильно імпортовані в обраний вами музичний плеєр. Крім того, цей інструмент також може встановити мініатюру відео в якості обкладинки альбому.

Якщо ви спробуєте наважитися на цей сайт без блокатора реклами, вас зустріне метрична тонна реклами. Від” рекламованого вмісту ” до примусового відкриття нових вкладок з рекламою кількість оголошень, швидше за все, відлякає недосвідчених користувачів, і багато з цих оголошень можуть бути недоречними, а іноді і NSFW. Якщо ви хочете використовувати цей інструмент у школі або на робочому місці, ці рекламні оголошення можуть бути проблемою.

Підсумок: якщо ви хочете завантажити прямо на свій телефон Android для використання у вибраному музичному програвачі, цей параметр чудово підходить для забезпечення правильності всіх метаданих, таких як назва треку та виконавець. Цей інструмент зручний для мобільного використання і пропонує функції, відсутні в інших онлайн-конвертерах, враховуючи, що ви не шукаєте hi-res аудіо або інші формати.

7. ClipConverter.cc

Відео конвертер ClipConverter
Плюс
Безліч варіантів формату і підтримка високоякісного звуку
Вбудований тример і редактор тегів ID3
Афера:
Багато неприємних спливаючих вікон
Захаращений і застарілий інтерфейс
Він не підтримує музику!
ClipConverter.cc він існує вже багато років і раніше був моїм онлайн-конвертером YouTube в MP3. Однак з тих пір вони додали фільтр, який блокує будь-які завантаження музики, незалежно від того, чи є у вас дозвіл від власника авторських прав. У своєму тестуванні я спробував завантажити трек з NCS і зіткнувся з помилкою-так що якщо ви хочете завантажити музичний контент, то це не той інструмент для вас.

Наприклад Converto.io, цей інструмент має вбудований тример, хоча і реалізований менш елегантно. ClipConverter.cc також є редактор тегів ID3, який відмінно підходить для забезпечення правильного відображення інформації про трек у вашому медіаплеєрі. Цей сайт також страждає від спливаючих вікон, які змушують відкривати нову вкладку щоразу, коли ви натискаєте кнопку. При використанні цього онлайн-конвертера настійно рекомендується використовувати розширення для блокування реклами.

Підсумок: якщо ви хочете завантажити немузичний контент, такий як подкасти і звукові ефекти, ClipConverter.cc це відмінний вибір. Хоча його інтерфейс застарілий, їх браузер може бути зручним, якщо ви завантажуєте та конвертуєте багато відео з YouTube. Хоча, тільки для його музичної підтримки, Coverto.io легше рекомендувати.

Висновок

Рекомендації в цьому списку мають свої індивідуальні сильні сторони, і вибір залежить від ваших унікальних потреб. Важливо враховувати, скільки відео ви хочете конвертувати. Якщо ви хочете зробити лише кілька завантажень, онлайн-конвертер YouTube у MP3, наприклад Converto.io може бути, більш підходящим. Перетворення багатьох відео YouTube за один раз набагато простіше за допомогою спеціального настільного додатка.

Для спеціалізованого настільного додатка 4k youtube to MP3 Converter пропонує найкраще поєднання функцій і зручності, а можливість завантаження високоякісних аудіофайлів зі швидкістю 320 кбіт / с високо цінується. Для мобільних завантажень і швидких разових конверсій, Converto.io це потужний інструмент з відмінним призначеним для користувача інтерфейсом. Однак рекламний блок настійно рекомендується використовувати, якщо ви вирішите його використовувати.

Оскільки конвертери YouTube в MP3 дуже популярні, деякі опції в Інтернеті є шкідливими і можуть спробувати встановити віруси або шкідливі програми на ваш комп’ютер. Ми ретельно перевірили наші рекомендації і впевнені в їх легітимності і безпеки.

By Cyber

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *