У той час як кінотеатри закриті, а ми всі замкнені вдома, ніколи не було кращого часу, щоб інвестувати в хороший домашній кінотеатр. Якщо ви хочете наздогнати останні пандемічні блокбастери, що транслюються на таких сервісах, як Netflix, HBO Max і Disney+, вам знадобиться фантастичний телевізор, щоб дивитися його. А якщо ви шукаєте телевізори для установки кінотеатру на відкритому повітрі, ви можете перевірити наш список кращих зовнішніх телевізорів на Amazon. А якщо ви транслюєте відео на відкритому повітрі, вам також може знадобитися кращий далекобійний відкритий Wi-Fi-подовжувач для кращого покриття.

Епоха 4k дійсно настала, і в 2160p є багато нового контенту. Для непосвячених дозвіл зображення визначає, скільки пікселів і, отже, наскільки “чітким і чітким” виглядає відео. 4K має в чотири рази більше пікселів і, отже, в чотири рази більше деталей 1080p. у минулому це було здорово для масштабування контенту до 4K, але в даний час більшість нових шоу і фільмів випускаються в 4K, наприклад, на Netflix, що робить його ідеальним часом для переходу на 4K.

З сотнями варіантів, доступних на Amazon для телевізорів на вибір, може бути досить складно зрозуміти, в який телевізор інвестувати. Ось чому ми в TechEngage склали цей список найкращих 4K-телевізорів для домашнього кінотеатру, які ви можете придбати на Amazon у 2021 році.

1. TCL 50-дюймовий клас 4-Series 4K UHD LED TV

TCL 50-дюймовий клас 4-Series 4K UHD Smart roku LED TV-50s435, модель 2021 року
Плюс:

Доступний
Інтелектуальні функції Roku TV
Афера:

Не найкраща точність передачі кольору
Не підтримує HDMI 2.1
Перше місце в списку займає одна з кращих цінових угод на ринку Amazon.com прямо зараз, і для більшості людей, цей телевізор буде досить хороший, щоб дивитися фільми і грати в ігри!

4-серійний телевізор Roku TV забезпечує приголомшливу якість зображення 4K з чотириразовим дозволом Full HD для підвищення чіткості і деталізації, а також нескінченні розваги з тисячами потокових каналів.

Завдяки вбудованому режиму високого динамічного діапазону (HDR) TCU обіцяє забезпечити яскраві і точні кольори для реалістичного перегляду. Для хорошого HDR-досвіду телевізори повинні мати локальні зони затемнення, в основному там, де телевізор може зменшити або вимкнути підсвічування для більш глибокого чорного кольору і кращого контрасту. Цей телевізор TCU не має локального затемнення, тому не очікуйте запаморочливо глибокого чорного кольору і насиченого контрасту.

І хоча якість зображення хороша і чітка, точність передачі кольору цього дисплея може бути вражена або пропущена. Для швидко рухомих об’єктів технологія поліпшення руху CMI 120 Гц допомагає в цифровому вигляді зменшити розмиття, покращуючи ваш спортивний досвід перегляду. Це працює пристойно добре.

Однак TCL не підтримує HDMI 2.1, тому, якщо ви шукаєте телевізор для використання з Xbox Series X і PS5, обидва з яких вимагають HDMI 2.1 в порівнянні зі старим стандартом 2.0, це не те, що вам потрібно.

За ціною $299,99 цей телевізор TCL 4-Series 4k досить хороший для більшості людей і є супер доступним способом потрапити в світ 2160p.хоча, якщо вам дійсно подобається HDR-контент або потрібна велика точність передачі кольору, ви можете подивитися на інші, більш дорогі варіанти в цьому списку.

 

2. Samsung 43-дюймовий кристал UHD tu-8000 HDR телевізор

SAMSUNG 50-дюймовий клас Crystal UHD tu-8000 Series-4K UHD HDR Smart TV з вбудованим Alexa (UN50TU8000FXZA, модель 2020)
Плюс:

Потужний процесор масштабування і поліпшення зображення
QLED
Кращий коефіцієнт контрастності і точність передачі кольору
Афера:

Все ще цілком доступний
Вузькі кути огляду
Відсутність локального затемнення
Далі йде наш перший вихід від Samsung з їх телевізором Crystal LED TU8000, ще одним відмінним вибором в” ціннісному ” сегменті ринку 4K TV. Випробуйте ваші улюблені фільми і шоу на яскравому, приголомшливому екрані 4K UHD, використовуючи універсальне керівництво для плавного серфінгу і вибору контенту. Все, що ви дивитеся, автоматично масштабується в 4K для приголомшливо яскравих кольорів і деталей.

Масштабування обробляється потужним внутрішнім процесором масштабування Samsung- “кристалом”.”Масштабування хороше, і хоча воно не перевершує рідне 4k, масштабоване зображення 1080p може відмінно виглядати без значного додаткового шуму.

Режим HDR Samsung набагато краще, ніж Світлодіодна пропозиція TCL в 4-й серії, а кольори яскраві і точні. Незважаючи на те, що він не наближається до продуктивності OLED, а більш дорогі QLED-телевізори Samsung мають більш багаті і живі режими HDR 10+, TU-8000-це відмінний перший набіг у світ HDR. Де цей телевізор трохи відстає, так це з його піковою яскравістю, яка робить темні сцени трохи важкими для перегляду.

TU-8000 працює під управлінням добре змащеної операційної системи Samsung Tizen, що робить Smart TV ідеально функціональним для будь-якого користувача. Ви дійсно помічаєте операційну систему телевізора тільки тоді, коли вона особливо погана, і, на щастя, досвід досить хороший для більшості людей, щоб навіть не думати про це. Молодець, Samsung.

За ціною 467,99 доларів США цей телевізор Samsung має велику цінність і є ідеальним варіантом, якщо ви шукаєте доступний 4K-телевізор з кращою точністю передачі кольору та HDR, ніж стандартний звичайний Світлодіодний телевізор.

 

3. TCL 65-дюймовий 5-серійний 4K UHD HDR QLED

TCL 65-дюймовий 5-серійний 4K UHD Dolby Vision HDR QLED roku Smart TV-65s535, модель 2021 року
Плюс:

Відмінна ціна за 65”
QLED
Хороший Dolby Vision HDR
Місцеве затемнення!
Афера:

Немає HDMI 2.1
Менше, ніж середня пікова яскравість
Менше середнього масштабування
Серія 5-це наступний рівень у порівнянні з серією TCL 4, що забезпечує той же рівень божевільної цінності, на цей раз піднімаючи панель до більш високого класу QLED-пропозиції. Використання технології квантових точок підвищує продуктивність панелі, забезпечуючи кращу яскравість і більш широкий обсяг кольору. Це забезпечує виключно яскраве і реалістичне зображення в порівнянні з традиційною Світлодіодною технологією.

При локальному затемненні масиву Рівень чорного досить низький для більш насиченого контрасту. Технологія зони контролю контрастності TCL оптимізує зображення по окремих зонах, щоб забезпечити вражаючий контраст між світлими і темними областями. Підтримка найпопулярніших форматів з високим динамічним діапазоном дозволяє підвищити якість вашого перегляду. Dolby Vision пропонує чудовий контраст і більш яскраві, більш точні кольори. Движок Tcl AiPQ забезпечує алгоритми машинного навчання, що оптимізують колір, контрастність і чіткість для більш високої продуктивності HDR.

Але наскільки добре працює HDR? Найбільшим недоліком продуктивності цього телевізора є його низька пікова яскравість, що досягає приблизно 450 ніт яскравості-приблизно половина того, що можуть робити інші телевізори HDR 10+ QLED. Це чудово в темній кімнаті для SDR-контенту, але насиченість HDR-зображення страждає. Це досить пристойно для більшості людей, але досвід HDR, безумовно, міг би бути кращим.

Процесор AiPQ обробляє можливості масштабування телевізора, які не відповідають чіпам всередині більш дорогих пропозицій, таких як QLED від Samsung. HD-масштабування зображень є шумним і м’яким, в той час як його обробка руху робить його менш ідеальним для занять спортом.

За ціною $ 719,00 це один з найдоступніших QLED-телевізорів у світі і фантастичний вибір для тих, хто шукає дешевий телевізор, який принесе значно кращий досвід перегляду, ніж стандартний Світлодіодний телевізор.

 

4. Sony X800H 75-дюймовий HDR-телевізор

Sony X800H 75-дюймовий телевізор: 4K Ultra HD Smart LED TV з підтримкою HDR і Alexa-модель 2020
Плюс:

Потужний процесор для великого масштабування
Гідний HDR
Афера:

IPS, а не QLED
Відсутність локального затемнення
Далі йде Sony X800H, один з кращих стандартних РК-телевізорів у світі. Унікальна точка продажу цього телевізора-це, безумовно, його процесор X1, що використовує передові алгоритми для зниження шуму і підвищення деталізації. З ще більш чітким сигналом 4k все, що ви дивитеся, ближче до роздільної здатності 4K, повно живого кольору і контрасту.

Завдяки збалансованим динамікам Dolby Atmos ви відчуєте себе зануреним в звук, який всього лише на голову вище динаміків інших телевізорів в цьому ціновому діапазоні. Оточіть себе звуком і зробіть крок прямо всередину сцени. З Dolby Atmos звук йде як зверху, так і збоку, так що ви можете чути об’єкти, що рухаються над головою з більшою реалістичністю для дійсно багатовимірного досвіду.

Технологія Sony Motionflow XR зменшує розмиття руху на швидко рухомих зображеннях, відмінно підходить для перегляду спортивних або бойовиків. Завдяки вбудованій підтримці Dolby Vision для HDR-відеоконтенту ви можете зробити свої перші кроки в світ високого динамічного діапазону.

Однак Де цей телевізор не дотягує, так це в його панельної технології. Так, Sony X800H є одним з кращих РК-телевізорів, але відсутність таких функцій, як локальне затемнення, робить цей телевізор важкою рекомендацією для любителів кіно.

На жаль, саме тут HDR також не вдається, оскільки кольори на цьому телевізорі яскраві, а Sony налаштувала X800H для гарної передачі кольору та точності, відсутність локального затемнення означає, що ви не отримуєте глибокого чорного кольору та яскравості зображень QLED та OLED.

Але якщо ви є шанувальником телевізійних шоу, наприклад, якщо ви дивитеся багато фактичного вмісту, ситкомів та новин, ви оціните, наскільки добре X800H працює для телебачення та спорту.

За ціною $1198,00 Sony не позиціонує телевізор X800H як цінну пропозицію, а замість цього приваблює клієнтів, які хочуть хороший РК-телевізор з великим масштабуванням і хорошим зменшенням розмиття руху. Для любителів спорту в прямому ефірі, мила і ситкомів ви полюбите цей телевізор. Для кіноглядачів у цьому ціновому діапазоні я б звернувся до QLED.

5. SAMSUNG 65-дюймова серія QLED Q70T

SAMSUNG 65-дюймовий клас QLED Q70t Series-4K UHD Dual LED Quantum HDR Smart TV з вбудованим Alexa (QN65Q70TAFXZA, модель 2020 року)
Плюс:

QLED
Відмінний досвід роботи з розумним телевізором
Гарне масштабування
Афера:

Відсутність локального затемнення
Далі йде пропозиція середнього класу QLED від Samsung. Корейський виробник телевізорів був одним з перших виробників, які прийняли стандарт відображення “квантових точок”. QLED-телевізори мають тонкий шар квантових точок для поліпшення яскравості кольору і рівня чорного.

Квантові точки пропонують інший спосіб для екранів виробляти колір замість звичайної неефективною і ОБМЕЖЕНОЮ комбінації білих світлодіодів і колірних фільтрів. Квантові точки-це те, що вони здатні виробляти більш насичені і точно визначені кольори, ніж традиційні світлодіоди.

Саме тут З’ЯВЛЯЮТЬСЯ QLED-дисплеї Samsung, а точніше Q70T. оснащений технологією квантових точок, цей телевізор вивільняє величезний спектр з мільярда відтінків кольору. Кіноглядачі можуть оцінити його високу контрастність і велику однорідність чорного кольору. Q70T виробляє пристойний рівень чорного кольору, але відсутність локального затемнення (коли телевізор може затемнювати або вимикати пікселі для більш глибокого чорного кольору) залишає бажати кращого.

HDR Samsung добре працює завдяки вищезгаданому коефіцієнту контрастності, виділяючи деталі і контрастність за рахунок розширення діапазону кольорів і деталей. Але низька пікова яскравість в 450 ніт робить Q70T недостатньо яскравим для того, щоб контент HDR10+ з’являвся, як це відбувається на більш дорогих моделях.

Q70T, що працює на добре змащеній ОС Tizen TV від Samsung, може робити все, що ви хочете від розумного телевізора. Всі ваші потокові програми доступні одним натисканням кнопки, і ви можете легко використовувати AirPlay, Google Cast і власну AllShare від Samsung.

За ціною 1297,99 долара ми починаємо повзти вгору. Але, з огляду на додаткову перевагу технології квантових точок, що приносить яскраві кольори і більш глибокий чорний колір, ми вважаємо, що перехід на QLED варто того.

 

6. LG OLED55BXPUA 55-дюймовий 4K OLED-телевізор

LG OLED55BXPUA Alexa вбудований BX 55′ 4K Smart OLED TV (2020)
Плюс:

OLED
Панель 120 Гц з підтримкою WRR
Низька затримка введення
Відмінний HDR
Афера:

Ризик постійного опіку
Ось він, святий грааль технології телевізійних панелей: OLED. Якщо ви хочете отримати яскраві, насичені кольори, відмінний контраст і справжні глибокі спини, вам сподобається OLED-телевізор. LG BX-це телевізор початкового рівня в лінійці LG 2020 року, але це зовсім не означає, що він сутулиться.

Давайте поговоримо про ОЛЕД. Для HDR-фільмів OLED-це втілення мрії. Це пов’язано з тим, що OLED-телевізори можуть індивідуально відключати пікселі, якщо вони не використовуються або повинні показувати справжній чорний колір, що призводить до нескінченного коефіцієнта контрастності і ідеальної однорідності чорного. Це робить HDR – контент блискучим, так як цей телевізор відмінно підходить для точного відображення темних частин зображення поряд з найяскравішими, які може запропонувати режисер.

Де LG BX показує свою” початкову (для OLED) ” природу, так це з яскравістю панелі. Для того щоб HDR-контент дійсно з’явився, телевізор повинен стати дійсно яскравим, а пікова яскравість 450 ніт ускладнює це для телевізора.

Хоча більшість людей будуть вражені тим, наскільки яскраві кольори, вогонь і костюми у ваших улюблених фільмах оживають тут з приголомшливою деталізацією і точністю. Dolby Vision IQ автоматично налаштовує параметри зображення в залежності від умов навколишнього освітлення і жанрів контенту.

Де OLED від LG бере корону, так це завдяки своїй чудовій ігровій продуктивності. З швидкою панеллю 120 Гц ігри на Xbox Series X, PS5 або ПК будуть виглядати фантастично і плавно, ідеально підходить для швидких ігор, таких як шутери від першої особи. Завдяки сумісності з Nvidia G-SYNC немає ніякої небезпеки розриву екрану, де низька затримка введення і час відгуку 1 мс роблять затримку не проблемою. Ігри HDR-це весело, і якщо ви завантажуєте такі ігри, як Red Dead Redemption 2, ви будете вражені тим, наскільки добре кінематографічні ігри виглядають на HDR-сумісному OLED-телевізорі.

За ціною 1296,99 долара ми знаємо, що OLED-телевізор-це інвестиція. Однак, як пропозиція початкового рівня для цієї плідної панельної технології, ми не можемо не бути вражені ціннісною пропозицією тут. Якщо ви хочете отримати чудовий фільм та ігровий досвід, ви не будете розчаровані LG BX.

 

7. Sony A8H 65-дюймовий телевізор: BRAVIA OLED 4K Ultra HD

Sony A8H 65-дюймовий телевізор: BRAVIA OLED 4K Ultra HD Smart TV з підтримкою HDR і Alexa-Модель 2020
Плюс:

OLED
Відмінна якість звуку
Великі кути огляду
Пристойна пікова яскравість, що робить його відмінним HDR-контентом
120 Гц (не при 4K)
Афера:

Немає підтримки HDR10+
Android TV відстій
Для своєї преміальної OLED-пропозиції Sony зробила все можливе, щоб зробити цей BRAVIA A8H прекрасним видовищем. За допомогою чудової OLED-панелі Sony Ви можете бачити реальні кольори, знаходити деталі в глибокій тіні і яскравих відблисках.

Процесор X1 Ultimate націлений на використання підсилювача контрастності пікселів для поліпшення і без того високої контрастності OLED-панелі, щоб забезпечити більш чистий чорний колір, більш високу пікову яскравість і більш природні кольори.

Висока пікова яскравість цього телевізора забезпечує відмінний HDR-досвід. Основні моменти pop, посилені процесором зображення в X1 Ultimate, стають досить яскравими, щоб контент з високим динамічним діапазоном виглядав фантастично. Хоча цей телевізор робить чудову роботу з вмістом Dolby Vision, ми хотіли б побачити підтримку HDR10 + у цьому ціновому діапазоні.

Для ігор A8H працює чудово. Він має майже миттєвий час відгуку, що робить швидко рухомі дії у відеоіграх чіткими, і має низьку затримку введення. Кінематографічні ігри будуть виглядати фантастично, а з можливістю використання 120 Гц при 1440p швидко рухомі ігри будуть виглядати зоряно. Ми хотіли б бачити можливість працювати на частоті 120 Гц @ 4k, але зараз не так багато карт можуть підтримувати 4k вище 60 Гц, за винятком RTX 3090, так що це не так вже й важливо.

Враховуючи його вартість в 1 998,00 долара, цей телевізор явно не найдешевший у світі. Але його HDR-продуктивність Зоряна, з піковою яскравістю, щоб дійсно зробити фільми та ігри популярними. Якщо у вас є готівка, щоб покрити вартість цього телевізора, ми впевнені, що вам сподобається досвід преміального OLED-дисплея Sony A8H.

 

8. LG OLED65GXPUA Alexa BuiltIn GX 65-inch Gallery Design 4K Smart OLED TV (модель 2020 року)

LG OLED65GXPUA Alexa BuiltIn GX 65-inch Gallery Design 4K Smart OLED TV (модель 2020 року)
Плюс:

Супер тонкий дизайн шпалер
Велика пікова яскравість
Панель 120 Гц
Афера:

Ризик вигорання
Дорогою
Перший” дорогий ” шахрай у цьому списку, LG GX OLED, не є дешевим щеням. Але для подання, яке вам тут надано, це може бути просто телевізор, який ви шукаєте. Будь-які шанувальники LinusTechTips визнають цей (лінійний) телевізор як той, який Лінус використовує для відмінної кінцевої настройки телевізора, і на те є вагома причина. Найбільш вражаючою особливістю на перший погляд є його інноваційний дизайн “галереї”, що володіє надтонкими рамками і повністю плоскою і однорідною спинкою, що робить його ідеальним для установки на стіну, як якщо б це була велика картинна рама.

Там, де сходяться передня і задня панелі, є конічні Краї, що дозволяє телевізору сидіти впритул до стіни при настінному монтажі. Саме так LG має намір використовувати цей телевізор, включаючи його приховане настінне кріплення для кріплення до стіни. Ви можете придбати стенд окремо, якщо хочете, і це працює просто чудово – хоча тут ви пропустите USP GX.

Ідеальна однорідність чорного кольору, рівні чорного кольору і нескінченний коефіцієнт контрастності OLED-дисплея добре використовуються тут, а процесор LG 4K використовує штучний інтелект і глибоке навчання для достовірного масштабування контенту з більш низьким дозволом. У цьому ціновому діапазоні ми не очікуємо сирного масштабування, і GX виправдовує це, оскільки спочатку 720p виглядає гострим і красивим на цій панелі 4k.

Пристойна пікова яскравість телевізора означає, що він дуже добре працює, спостерігаючи за рухами HDR, стаючи досить яскравим, щоб витіснити відблиски на зображенні. Телевізор відображає широку колірну гамму, завдяки чому кольори на цьому телевізорі виглядають яскравими і точними.

Геймери по достоїнству оцінять панель цього телевізора з частотою 120 Гц, яка робить швидко розвивається гру плавною і чуйною. Завдяки сумісності як з G-SYNC, так і з FreeSync, Team Red і Team Green будуть фантастично працювати, щоб забезпечити плавний, вільний від розривів ігровий процес. Цей телевізор підтримує змінну частоту оновлення максимум 120 Гц, що робить гру 120 кадрів в секунду можливою при 4k.якщо у вас є ігрова Кінська сила, щоб керувати 120fps @ 4k, це телевізор для вас. Є причина, чому Лайнус використовує його!

Тактова ціна цього телевізора становить 2296,99 долара, і він міцно входить в преміальний сектор ринку. Але якщо вам потрібен безкомпромісний OLED – телевізор, то LG gallery-style GX-це дійсно вражаючий комплект, що створює воістину фантастичний домашній кінотеатр.

 

9. LG SIGNATURE OLED88Z9PUA Alexa вбудований Z9 88″ 8k Ultra HD Smart OLED TV

LG SIGNATURE OLED88Z9PUA Alexa вбудований Z9 88′ 8K Ultra HD Smart OLED TV (2019)
Плюс:


Кровоточить край того, що можливо прямо зараз
Хороший вигин
Афера:

Не так багато 8k контенту доступно
Дорого (ні, серйозно)
Вам напевно не варто його купувати
Хочете знати, що найкраще телебачення можна купити за гроші? Я впевнений, що цей LG Signature 8k TV, ймовірно, не за горами. За ціною Tesla Model 3, Чи коштує вона божевільного цінника? По-перше, ні, це не коштує грошей. LG Z9-це явно демонстраційна модель CES, яку LG з якоїсь причини дозволяє вам купити. Але якщо ви син або дочка саудівського принца або онук Білла Гейтса і хочете телевізор 8K, то це те, що вам потрібно.

Lamborghini телевізорів-це найбільша OLED-панель LG, що робить її справжнім кінематографічним монстром. Телевізійний процесор LG A9 Gen 2 8K дозволяє ультра-багатим людям масштабувати будь-який контент до 8K, відкриваючи прекрасний набір деталей. Використовуючи 6-ступінчасте шумозаглушення, покращена AI-модель upscale буде виглядати майже рідною: і це дійсно має бути так, враховуючи когерентну відсутність доступного контенту 8K.

Що стосується native 8K, то якщо ви не хочете створювати свій власний контент за допомогою цієї червоної кінокамери, яка, очевидно, лежить у вас під рукою, вашим наступним джерелом контенту можуть бути Ігри. Якщо ви використовуєте Nvidia RTX 3090 на своєму ігровому ПК, ви можете грати в ігри зі швидкістю 8k @ 30fps. Для кінематографічних ігор це дійсно запаморочливий досвід.

Бачите цю стильну підставку в нижній частині телевізора? Це не пройде. Цей телевізор неможливо встановити на стіну, і цей “шафа” потрібен для того, щоб вмістити кишки, необхідні для того, щоб керувати цією божевільною штукою.

По крайней мере, LG досить люб’язна, щоб поставити зоряну звукову систему на обов’язкову підставку, так що, по крайней мере, ви можете оцінити хорошу якість звуку вниз.

Для переважної більшості людей LG Z9 за 29 996,99 долара-це не той телевізор, який ви повинні купувати. Це занадто дорого, 8k занадто рано в своєму життєвому циклі, і це занадто дорого. Я вже це говорив? Але, кажучи це. Якщо ви досягаєте успіху в тому, щоб бути раннім прихильником нових, смішно дорогих технологій, будьте моїм гостем і купуйте LG Z9, використовуючи посилання нижче. Зроби це, я насмілюся.

Висновок

Ось і все, дев’ять фантастичних варіантів для 4K-телевізорів. Якщо ви хочете недорогий телевізор з відмінною продуктивністю HDR і чудовими кольорами, серія TCL 5-це доступна і приваблива пропозиція, і більшість людей будуть вражені ним.

Якщо у вас є трохи додаткових грошей, щоб витратити їх, LG BX приносить вам потужність OLED для ідеальних чорних і яскравих кольорів. Якщо вам потрібен преміальний вибір, Sony A8H приносить пікову яскравість, щоб по-справжньому реалізувати OLED HDR.

Майте на увазі, що ці збірки призначені для встановлення домашнього кінотеатру в приміщенні, де ви можете певною мірою контролювати світло. Якщо у вас дійсно нудна кімната і ви хочете використовувати телевізор на вулиці, ознайомтеся з нашим списком кращих телевізорів для зовнішнього використання на Amazon на 2021 рік.

By Cyber

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *