Застереження

Відмова від відповідальності за https://cyberconcerns.com

Якщо вам потрібна додаткова інформація або у вас є які-небудь питання про відмову від відповідальності на нашому сайті, будь ласка, зв’яжіться з нами по електронній пошті за адресою Support@cyberconcerns.com

Відмова від відповідальності за https://cyberconcerns.com

Вся інформація на цьому сайті – https://cyberconcerns.com -публікується сумлінно і тільки в загальних інформаційних цілях. https://cyberconcerns.com не дає жодних гарантій щодо повноти, достовірності та точності цієї інформації. Будь-які дії, які ви вживаєте щодо інформації, яку ви знаходите на цьому сайті (https://cyberconcerns.com), строго на свій страх і ризик. https://cyberconcerns.com ми не несемо відповідальності за будь-які збитки та / або збитки, пов’язані з використанням нашого веб-сайту.

З нашого веб-сайту ви можете відвідувати інші веб-сайти, переходячи за гіперпосиланнями на такі зовнішні сайти. Хоча ми прагнемо надавати лише якісні посилання на корисні та етичні веб-сайти, ми не контролюємо зміст та характер цих сайтів. Ці посилання на інші веб-сайти не мають на увазі рекомендації щодо всього вмісту, знайденого на цих сайтах. Власники сайтів і контент можуть змінюватися без попереднього повідомлення і можуть статися до того, як у нас з’явиться можливість видалити посилання, яка, можливо, стала “поганою”.

Будь ласка, також майте на увазі, що коли ви залишаєте наш веб-сайт, інші сайти можуть мати різні політики конфіденційності та умови, які знаходяться поза нашим контролем. Будь ласка, обов’язково ознайомтеся з Політикою конфіденційності цих сайтів, а також з їх “умовами надання послуг”, перш ніж займатися будь-яким бізнесом або завантажувати будь-яку інформацію.

Згода

Використовуючи наш веб-сайт, ви тим самим погоджуєтеся з нашою відмовою від відповідальності і погоджуєтеся з його Умовами.

Оновлення

Якщо ми оновимо, виправимо або внесемо будь-які зміни в цей документ, ці зміни будуть розміщені тут на видному місці.